HUSQVARNA CEORA 554 EPOS/ Razor 43M/ CS4

Kód: 3311
€28 597 / ks €23 830,83 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia

Vysoko výkonný robotický model vybavený technológiou EPOS™ na údržbu rozľahlých plôch.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Vysoko výkonný robotický model vybavený technológiou EPOS™ na údržbu rozľahlých plôch. Funguje automaticky a systematicky vo vnútri virtuálnych hraníc, čo umožňuje flexibilnú a bezproblémovú starostlivosť o trávnik. Dodáva vysoko profesionálne výsledky pre športové ihriská či väčšie firemné plochy. Pracuje ticho a počas používania nevytvára žiadne emisie.

Táto konfigurácia CEORA™ je vybavená pohonnou jednotkou CEORA™ 544 EPOS™, žacím ústrojenstvom RZ 43M a nabíjacou stanicou CS4. Referenčná stanica EPOS™ je predávaná zvlášť.

FUNKCE:

Efektívna správa zelených plôch

Umožňuje definovať niekoľko pracovných oblastí s rôznymi časovými plánmi kosenia a rôznym nastavením výšky kosenia. Poskytuje príležitosť na vysoko flexibilné plánovanie starostlivosti o niekoľko pracovných oblastí naraz na mieru každej z nich.

Technológia EPOS™ Husqvarna

Prostredníctvom satelitnej technológie vytvára virtuálne hranice s presnosťou na 2 až 3 cm. Nulové fyzické vodiče znamenajú novú úroveň robustnosti a flexibility s bezkonkurenčnými možnosťami pri programovaní. To umožňuje definovať niekoľko pracovných oblastí s rôznymi časovačmi a nastavením, vrátane dočasne zakázaných zón, a prednastaviť trasy pre flexibilnejšie umiestnenie nabíjacej stanice.

Navádzanie pomocou EPOS™

Husqvarna Automower® automaticky vypočítava najefektívnejšiu trasu do a z dokovacej nabíjacej stanice. Zmení trasu na trávniku, aby aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

Husqvarna Fleet Services™

Aplikácia Husqvarna Fleet Services™ vám umožňuje sledovať a ovládať viac vašich kosačiek zo smartphonu, tabletu alebo notebooku. Môžete monitorovať stav vašich kosačiek alebo ich presné umiestnenie, uviesť ich do chodu, zastaviť alebo zaparkovať všetky pred príchodom búrky. Jednoduché je aj ich nastavenie, vrátane výšky kosenia. Umožňuje prijímanie varovných hlásení a sledovanie polohy kosačky v prípade odcudzenia, nech ste vy alebo kosačka kdekoľvek. Spoločnosť Husqvarna poskytuje 10-ročnú zmluvu na uložené mobilné dáta. Táto služba je štandardne ponúkaná u modelov radu 500, a voliteľne pri modeloch radu X-line. Služba Husqvarna Fleet Services™ je kompatibilný so všetkými ostatnými zariadeniami, vybavenými snímačom HFS.

Virtuálne hranice

Pracovná oblasť a jej virtuálne hranice sú definované technológiou Husqvarna EPOS™ využívajúcou vysoko presné satelitné signály (RTK GNSS). Bez obmedzenia v dĺžke alebo priechode tvrdými povrchmi a s presnosťou 2-3 cm.

Spoľahlivá inštalácia

Inštalácia s virtuálnymi hranicami prostredníctvom technológie Husqvarna EPOS™ poskytuje optimálny výkon z hľadiska odolnosti, pretože nehrozí poškodenie konektorov a vodičov, napr. pri prevzdušňovaní, vertikutácii a údržbe trávnika.

Prepravné trasy

Definuje prepravné trasy od nabíjacej stanice do všetkých pracovných miest, vrátane prepravnej trasy do bodu údržby. To umožňuje veľkú flexibilitu pri umiestňovaní nabíjacej stanice.

Dočasne zakázané zóny

Vytváranie väčších alebo menších dočasne zakázaných zón je praktický a flexibilný spôsob, ako zabrániť robotickej kosačke v práci na novo vysadenej ploche alebo pri renovácii pozemku. Užitočná funkcia, ak je potrebné obmedziť časť pracovnej plochy kvôli časovo obmedzenej udalosti.

Bod údržby

Voliteľný parkovací bod na mape pre údržbu, ako sú čistenie a servis alebo skladovanie, nakladanie atp., ktoré výrobok automaticky podstupuje na definovanej prepravnej trase.

appDrive - diaľkové ovládanie

Uľahčite si ovládanie kosačky pomocou aplikácie Automower® Connect vo vašom smartfóne. Použite aplikáciu appDrive pri definovaní virtuálnej pracovnej oblasti alebo prechodu medzi pracovnými oblasťami bez nutnosti prenášania kosačky.

Detekcia/vyhýbanie sa prekážkam

Vestavěné senzory využívají ultrazvukovou technologii k detekci a vyhýbání se překážkám. Režim Detection snižuje rychlost a zmírňuje kolize; režim Avoidance (vyhýbání se) snižuje rychlost a zastaví před překážkou. Provoz sekačky je tudíž velmi bezpečný.

Užívateľsky priateľské rozhranie

Rozhranie prispôsobené pre profesionálne použitie, čo znamená, že všetky nastavenia a ovládacie prvky sú spravované na diaľku prostredníctvom aplikácie pre smartphone Husqvarna Fleet Services alebo prostredníctvom PC / tabletu. Ovládacie prvky výrobku; stavová LED indikácia a funkcie START / STOP. Jednoduché používanie aj pre neskúsených užívateľov. Ochráni váš výrobok pred vážnym poškodením v prípade vandalizmu.

Výstražné svetlá

Energeticky úsporné výstražné LED svetlá zaisťujú viditeľnosť v tme aj za denného svetla pre bezpečnú prevádzku. Svetlá je možné nastaviť na neprerušované alebo blikajúce svietenie alebo podľa časového plánu.

Ochrana proti krádeži pomocou GPS

Kosačky vybavené aplikáciami Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžite začnú sledovať GPS polohu a zasielať oznámenia vašim zariadením. Zvýši sa tým bezpečnosť vašej kosačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.

Automower® Connect

Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne. Môžete uviesť kosačku do chodu, zastaviť ju, zaparkovať, skontrolovať a upraviť nastavenia, a tiež prijímať varovné správy a sledovať polohu kosačky v prípade odcudzenia - nech ste kdekoľvek. Štandardné vybavenie kosačiek radu X-line, a ako doplnok pre rady 300/400. Desaťročná záruka na dáta o vašej kosačke v cene.

FOTA - bezdrôtová aktualizácia firmware

Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.

Unikátny systém kosenia

Kosačka Automower® Husqvarna skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

Servisná poloha

Žacie ústrojenstvo je možné ľahko preklopiť do vertikálnej servisnej polohy, čo uľahčuje pravidelné čistenie a údržbu.

Žacie ústrojenstvo s ochrannou zónou

Ochranná zóna je oblasť od vonkajšej hrany žacieho ústrojenstva po žacie kotúče. Ochranná zóna minimalizuje riziko nehôd.

Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia

Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.

Kontrola vyváženosti

Pre tichú a bezporuchovú prevádzku automaticky deteguje nevyváženosť žacieho systému. Nerovnováha môže byť spôsobená chýbajúcimi, dvoma namontovanými alebo poškodenými britmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 72 kg
KAPACITA:
Pracovná kapacita, m²: 40 000 m²
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 15 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 20 %
Systém hľadania: Navádzací systém EPOS™
Následuj navádzací vodič: Virtuálna prepravná cesta
Systém nabíjania: Automatický
CELKOVÉ ROZMERY:
Hmotnosť, kg: 72 kg
Dĺžka: 124 cm
Šírka: 108 cm
Výška: 44 cm
ÚDAJE O VÝROBKU:
Farba: Oranžová, Šedivá
Hladina hluku vnímaná: 69 dB(A)
Index ochrany (IP kód): IPX5
Typ akumulátora: Li-Ion
Kapacita akumulátora, Ah: 49 Ah
Nabíjací prúd (A): 12 A
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 300 min
Typická doba nabíjania: 150 min
Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní: 115 kWh
Systematická kapacita pracovnej oblasti, vysoká profesionálna kvalita: 40 000 m²
Systematická kapacita pracovnej oblasti, kvalita pre profesionálne športy: 20 000 m²
Systematická kapacita pracovnej oblasti, pravidelná kvalita: 60 000 m²
ŽACÍ SYSTÉM:
Systém kosenia: 3 kotúče s piatimi rotujúcimi nožmi
Výška kosenia, max., mm: 70 mm
Výška kosenia, min., mm: 20 mm
Šírka záberu, cm: 68 cm
Nastavenie výšky kosenia: Elektrické
Ochranný disk: Áno
OVLÁDANIE:
Klávesnica: Profesionálne užívateľské rozhranie / apl.
Informačný panel: Nie
Bezdrôtové pripojenie: Celulárne, Bluetooth®
Riadená aplikáciou: Husqvarna Fleet Services
Aktualizácia firmvéru: FOTA
BEZPEČNOSŤ:
GPS Sledovanie: Áno
Geoplot: Áno
PIN kód: Áno
Alarm: Áno
Senzor zdvihnutia: Áno
Senzor náklonu: Áno
Object detection: Ultrazvukový snímač

Husqvarna Ceora 544/546 EPOS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Almao