Domov / Grily / Grily na drevené uhlie

Activa CUBA gril


Žiadne hodnotenie. Kód: 900-004
Gril na drevené uhlie Activa CUBA, pre Vás prichystala skutočný XXL gril, vhodný pre pohostenie až dvanástich osôb.
Výrobca: Activa
Dostupnosť:
110,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Activa CUBA gril

Ak ste priaznivci grilovanie nad žeravými uhlíkmi, nemecká spoločnosť Activia pre Vás prichystala skutočný XXL gril Cuba. S guľovým typom grilu býva spojená jedna ťažkosť, a to nepríjemná manipulácia s veľkým krytom zakaždým, keď chcete napríklad len skontrolovať grilovaný pokrm. Activa tento problém vyriešila jednoducho.

Vrchné veko je na pántoch a tak ho môžete vždy pohodlne odklopiť. Navyše toto riešenie umožnilo pridať nad hlavnou rošt ešte ďalšie vyklápací rošt, ktorý je vhodný pre nepriame grilovanie mäsa či zeleniny alebo na ohrievanie už ugrilovaných pokrmov. Kovové plochy grilu sú opatrené kvalitnou a trvanlivou smaltovanou povrchovou úpravou, nohy grilu aj rošty sú opatrené chrómovanou vrstvou. V spodnej časti je odnímateľný popolník s regulačnou vzduchovou klapkou pre reguláciu prúdu vzduchu.

Druhá nastaviteľná klapka ventilácie pre reguláciu teploty je umiestnená vo vrchole veka. Gril je vybavený praktickým držiakom na koreničky a ďalšie ingrediencie a ďalšie odkladacou plochou v spodnej časti grilu. Pre väčšiu stabilitu je gril vybavený štyrmi nohami. Transport potom uľahčujú dve kolieska.

Špecifikácia
Grilovacia plocha 3117 cm2
Grilovací rošt a tál chróm
Teplomer nie
Obslúžia počet osôb 12
Hmotnosť 16,8 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.