Domov / Grily / Grily na drevené uhlie

Activa Wagon gril


Žiadne hodnotenie. Kód: 900-006
Ak ste priaznivci grilovanie nad žeravými uhlíkmi, nemecká spoločnosť Activa pre Vás prichystala klasický a osvedčený gril WAGON, ktorý je vhodný pre rýchle obslúženie až dvanástich osôb.
Výrobca: Activa
Dostupnosť:
145,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Activa Wagon gril

Gril Activa WAGON s nádherným klasickým dizajnom sa nielen veľmi jednoducho obsluhuje, ale je aj skvele vybavený. Kovové plochy grilu sú opatrené kvalitnou vrstvou práškovej farby, veľký delený grilovací rošt je opatrený odolným smaltom a prídavný výklopný rošt je pochrómovaný. Na prídavnom rošte môžete pokrmy udržiavať v správnej teplote alebo v kombinácii s vekom využiť možnosť nepriameho grilovania.

Regulácia teploty je možná niekoľkými spôsobmi. Buď pomocou 2 ventilačných otvorov vo veku a 2 v tele grile alebo pomocou výškovo regulovateľné vane na uhlie. Rozžeravené uhlie tak pomocou otočnej rukoväti podľa potreby ľahko približujete alebo odďaľujete od grilovaného pokrmu. Pre ľahké prikladanie aj počas grilovania je telo grilu opatrené na čele veľkými dvierkami. V spodnej časti grilu je potom odnímateľný popolník.

Pre sledovanie teploty je vo veku grilu umiestnený teplomer. Z ďalších praktických doplnkov potom môžeme menovať veľkú odkladaciu plochu so štyrmi háčikmi na grilovacie náradie, integrovaný otvárač na fľaše, ďalšie bočné madlo vhodné napríklad pre zavesenie grilovacích klieští a ešte jednu odkladaciu plochu v spodnej časti grilu. Gril je vďaka štyrom pevným nohám veľmi stabilný a vďaka dvom kolieskam sa s ním aj ľahko manipuluje.

Špecifikácia
Grilovací rošt a tál smaltovaná úprava
Grilovacia plocha 2283 cm2
Teplomer áno
Materiál veka Smaltovaný plech
Obslúžia počet osôb 12
Hmotnosť 30 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.