Domov / Záhradná technika / Snehové frézy / Benzínové frézy

Agama 551Q Snehová fréza


Žiadne hodnotenie. Kód: 140-027 Akcia Doprava zadarmo Doprava zadarmo
!!!AKCIA - SNEHOVÉ REŤAZE ZADARMO!!! AGAMA 551Q je dvojstupňová fréza so záberom 56 cm a motorom OHV o výkone 5,5 HP a ľahko štartovateľný 4-takt. motor OHV.
Výrobca: Agama
Dostupnosť: VYPREDANÉ
499,00 € , plus doprava
 
Agama 551Q Snehová fréza

Agama 551Q snehová fréza 

Doprava zadarmo!!!

Snehová fréza 551Q je základným, ale napriek tomu spoľahlivým modelom dvojstupňových fréz. Je poháňaná spoľahlivým benzínovým štvortaktným motorom OHV s výkonom 5,5 HP s ľahkým štartom. Ovládanie vyhadzovacieho komína je jednoduché pomocou ovládacej páky na ľavej strane, pracovný záber frézy je 56 cm a výška záberu 51 cm.
Kovové veľkoplošné a vysoko odolné obojstranné klznice na spodnej časti bunkra frézy zabraňujú možnému poškodeniu bunkri a zaisťujú plynulé kopírovanie terénu. Snehová fréza je vybavená vylepšenými zimnými pneumatikami sa SNOW GRIP šípovým dezénom, ktorý zabraňuje preklzu na hladkom povrchu. Snehový šnek, vyrobený z vysokopevnostnej ocele, je opatrený po svojom obvode zuby, ktoré ľahko prechádzajú aj skrz zhutnenú či zľadovatenú snehovú pokrývku. Masívne prevodovka, dvojstupňový systém s vysokoobrátkovým ventilátorom zaisťujú kvalitné odhod snehu.

 

Špecifikácia
Typ motora 4-taktný motor OHV
Rýchlosť 4 vpred / 2 vzad
Štartovanie štartovacia šňúra
Pracovná šírka 56 cm
Výška snehovej vrstvy 51 cm
Výkon 5,5 HP
Voliteľné vyhrievanie rukovätí NIE
Hmotnosť 70 kg
Objem motora 163 cm3
Reflektor NIE
Komín vyhadzovaní 190°
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.