Domov / Záhradná technika / Záhradné drviče / Drviče s benzínovým motorom

Agama FYS 13 drvič + DÁRČEK


Žiadne hodnotenie. Kód: 180-001 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
NOVINKA AGAMA FYS 13 je výkonný štiepkovač záhradného a drevného odpadu. Výkonný benzínový motor Thorx 13 HP. Priemer štiepkovania 8 cm. Drvenie rastlinných zvyškov. Jednoduchý zposob prepravy pomocou fúkaných kolies. Výkonný stroj za super cenu!!!!!
Výrobca: Agama
Dostupnosť:
889,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Agama FYS 13 drvič + DÁRČEK

AGAMA FYS 13 je výkonný štiepkovač záhradného a drevného odpadu, ktorý Vám umožní ľahko sa zbaviť konárov a rastlinných zvyškov. Tento materiál sa dá ďalej použiť do kompostov, na mulčovanie drevín a výrobe štiepky pre kúrenie v kotloch. Štiepkovač je poháňaný 4taktním vzduchom chladeným benzínovým motorom o výkone 13 HP. FYS 13 umožňuje vkladanie materiálu do stroja dvojakým spôsobom. Drobný materiál je možné vhadzovať zhora do násypky a ten je potom vlastnou váhou transportovaný do priestoru drviacich nožov. Celé vetve potom vkladáme bočným otvorom, ktorý je konštruovaný tak, aby pracovník bol čo najviac chránený proti vyletujícím kúskom nadrtené hmoty. Pre transport je stroj vybavený dvoma kolesami a ojom pre zapriahnutí za ťažný prostriedok s možnosťou prepravy 20 km rýchlosťou. Stroj je schopný spracovať 26 m3 drevnej hmoty za hodinu.
 

Údaje o výkonoch motorov sú merané pri 3600 ot/min. Tento výkon stroj pri bežnom používaní nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora.

 

 

Špecifikácia
Motor 4-takt
Výkon 7,7 kW, max. 8,5kW
Priemer vetiev max 100 mm
Hmotnosť 105 kg
Objem motora 389 cm3
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.