Domov / Záhradná technika / Štiepačky / Štiepačky vertikálne

Agama JT10T - štiepač dreva


Žiadne hodnotenie. Kód: 150-055
Nová edícia vertikálného štiepača Agama JT10T. Pracovný tlak 10 ton ponúka veľmi dobrý výkon pri práci. Výkonný elektromotor o výkone 3500W. Systém Vario vďaka, ktorému si môžete nastaviť pracovnu dĺžku piestu podľa veľkosti polien.
Výrobca: Agama
Dostupnosť:
579,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Agama JT10T - štiepač dreva

Pre spracovanie väčších a dlhších polien využijete najmä vertikálný štiepač polien, ktorý disponuje nielen robustnou celokovovou konštrukciou s dlhou životnosťou, ale aj dostatočným výkonom. Rýchlosť a tlak hydraulického piestu sa štiepacie silou 10 ton sú zárukou vysokej produktivity práce. Pracovný stôl štiepačky má tri polohy na štiepanie rôznych dĺžok polien a môžu sa nastaviť len zmenou polohy štiepacieho stola. Umožňuje veľmi efektívnu, bezpečnu a pohodlnu prácu. Maximálna dĺžka štiepaného polena je 1005 mm. Štiepač má napájanie 400V.

Samozrejmosťou je bezpečnostné obojručné ovládanie. Súčasťou základného balenia štiepačky je aj štiepací klin, vďaka ktorému si štiepač poradí is tým najtvrdším drevom. Všetky štiepačky polien AGAMA sú vybavené pojazdnými kolesami a transportným madlom, vďaka ktorému je manipulácia so strojom ľahká a štiepačku dopravíte vždy tam, kde je potreba.
 
 
 
 
Špecifikácia
Motor 400V / 50Hz
Príkon 3500 W
Štiepacia sila 10 t
Štiepací kríž Štiepací kríž
Štiepací dĺžka Štiepací dĺžka
Doporučený priemer polien max. 320 mm
Kapacita oleja 6 l
Hmotnosť 125 kg
Rozširovaci štiepací klin voliteľný
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.