Domov /

Biostar 2000


Žiadne hodnotenie. Kód: 180-007
Biostar 2000, ako jeho výkonnejšia verzia Biostar 3000, disponuje patentovaným systémom šikmého rezania a posuvu sa šnekovým ústrojenstvom, ktoré vťahuje drvený materiál do drviča. Tento systém zabezpečuje mimoriadnu výkonnosť rezanie a pracovné bezpečnos
Dostupnosť:
279,00 € , plus doprava
 
Biostar 2000

 Vysoký výkon aj pre menšie záhrady.

 
Aj keď vlastníte malú záhradu, môžete ako majiteľ drviče Biostar 2000 od spoločnosti Scheppach ťažiť z mnohoročného technologického výskumu, ktorý vyústil v rad záhradných drvičov Biostar.
 
Biostar 2000, ako jeho výkonnejšia verzia Biostar 3000, disponuje patentovaným systémom šikmého rezania a posuvu sa šnekovým ústrojenstvom, ktoré vťahuje drvený materiál do drviča. Tento systém zabezpečuje mimoriadnu výkonnosť rezanie a pracovné bezpečnosť. A to nie je všetko - od veľkého disku s obojstrannými nožmi, ktoré boli vyrobené zo špeciálne tvarovanej ocele, až po nezničiteľný vonkajší obal - kvalita vyžaruje z každej časti stroja.
 
Štandardné vybavenie:
Konštrukcia zabezpečená proti pádu so zabudovaným držiakom, patentovaný diagonálne systém posuvu a rezanie, rezný disk s jedným obojstranným nožom, puzdro s centrálnou poistkou a koncovým spínačom, vozík s kolieskami.
Normy: CE, GS
 
výhody:
Unikátny drvič na trhu, kombinujúce tie najlepšie vlastnosti z nožových i valcových drvičov.
Práca bez námahy - patentovaný systém podávacieho šneku si automaticky přisunuje drvenú vetva.
Úspora energie a času - vďaka unikátnemu sklonu noža 45 ° potrebuje drvič na rovnakú prácu menej energie a urobí ju rýchlejšie.
Jednoduchá údržba - špeciálny dizajn drviaceho priestoru zabraňuje upchatiu stroja drví a výmena noža je možná po povolení jednej krídlové matky.
Dlhá životnosť vďaka jedinečnému kovovému plášťu.
Jednoduchá manipulácia vďaka madlu a pevným kolesám
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.