Domov /

Biostar 2000


Žiadne hodnotenie. Kód: 180-007
Biostar 2000, ako jeho výkonnejšia verzia Biostar 3000, disponuje patentovaným systémom šikmého rezania a posuvu sa šnekovým ústrojenstvom, ktoré vťahuje drvený materiál do drviča. Tento systém zabezpečuje mimoriadnu výkonnosť rezanie a pracovné bezpečnos
Dostupnosť:
279,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Biostar 2000

 Vysoký výkon aj pre menšie záhrady.

 
Aj keď vlastníte malú záhradu, môžete ako majiteľ drviče Biostar 2000 od spoločnosti Scheppach ťažiť z mnohoročného technologického výskumu, ktorý vyústil v rad záhradných drvičov Biostar.
 
Biostar 2000, ako jeho výkonnejšia verzia Biostar 3000, disponuje patentovaným systémom šikmého rezania a posuvu sa šnekovým ústrojenstvom, ktoré vťahuje drvený materiál do drviča. Tento systém zabezpečuje mimoriadnu výkonnosť rezanie a pracovné bezpečnosť. A to nie je všetko - od veľkého disku s obojstrannými nožmi, ktoré boli vyrobené zo špeciálne tvarovanej ocele, až po nezničiteľný vonkajší obal - kvalita vyžaruje z každej časti stroja.
 
Štandardné vybavenie:
Konštrukcia zabezpečená proti pádu so zabudovaným držiakom, patentovaný diagonálne systém posuvu a rezanie, rezný disk s jedným obojstranným nožom, puzdro s centrálnou poistkou a koncovým spínačom, vozík s kolieskami.
Normy: CE, GS
 
výhody:
Unikátny drvič na trhu, kombinujúce tie najlepšie vlastnosti z nožových i valcových drvičov.
Práca bez námahy - patentovaný systém podávacieho šneku si automaticky přisunuje drvenú vetva.
Úspora energie a času - vďaka unikátnemu sklonu noža 45 ° potrebuje drvič na rovnakú prácu menej energie a urobí ju rýchlejšie.
Jednoduchá údržba - špeciálny dizajn drviaceho priestoru zabraňuje upchatiu stroja drví a výmena noža je možná po povolení jednej krídlové matky.
Dlhá životnosť vďaka jedinečnému kovovému plášťu.
Jednoduchá manipulácia vďaka madlu a pevným kolesám
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.