Domov /

Biostar 3000


Žiadne hodnotenie. Kód: 180-008
Biostar 3000 spracováva materiál tak rýchlo, že nebudete mať pred vkladaním ďalšie vetvy čas na odpočinok. Výkonný motor poháňa veľký šikmý nožový rezný disk, na ktorom sú namontované dva obojstranné nože vyrobené zo špeciálne tvarovanej tvrdenej ocele. T
Dostupnosť:
799,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Biostar 3000

 Obrie výkon pre väčšie záhrady - Biostar 3000.

 
Záhradné drviče Scheppach sú znovu a znovu oceňované Nemeckým obchodnom inštitútom za svoj ​​výkon a efektivitu. Najväčšieho výkonu našich záhradných drvičov dosahuje špička našej rady Biostar 3000.
 
Vysoké tempo - nízky hluk.
 
Biostar 3000 spracováva materiál tak rýchlo, že nebudete mať pred vkladaním ďalšie vetvy čas na odpočinok.
Výkonný motor poháňa veľký šikmý nožový rezný disk, na ktorom sú namontované dva obojstranné nože vyrobené zo špeciálne tvarovanej tvrdenej ocele. Tento stroj je dostatočne výkonný na to, aby si v najkratšom možnom čase poradil s odpadom vyprodukovaným na veľkej záhrade.
 
Štandardné vybavenie:
Násypka so zabudovanými držiaky, oceľové prívodné potrubie tlmiace hluk sa samozatváracím obmedzovačom hluku, patentovaný diagonálne systém posuvu a rezanie, rezný disk s dvoma obojstrannými nožmi a jedným protismernou nožom, puzdro s centrálnou poistkou a koncovým spínačom, vozík s kolieskami.
Normy: CE, GS
 
výhody:
Unikátny drvič na trhu, kombinujúce tie najlepšie vlastnosti z nožových i valcových drvičov.
Práca bez námahy - patentovaný systém podávacieho šneku si automaticky přisunuje drvenú vetva.
Úspora energie a času - vďaka unikátnemu sklonu noža 45 ° potrebuje drvič na rovnakú prácu menej energie a urobí ju rýchlejšie.
Jednoduchá údržba - špeciálny dizajn drviaceho priestoru zabraňuje upchatiu stroja drví a výmena noža je možná po povolení jednej krídlové matky.
Dlhá životnosť vďaka jedinečnému kovovému plášťu.
Jednoduchá manipulácia vďaka madlu a pevným kolesám.
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.