Domov /

BT 6877 K


Žiadne hodnotenie. Kód: 181-009
Přečerpávání tekutin, čistých i silně znečištěných.
Dostupnosť:
239,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
BT 6877 K

 Kalové čerpadlo do septiku s obežným kolesom (s reznými nožmo)

 
Čerpadla společnosti ELPUMPS vybavené obežným kolesom s rezacími nožmo stojí na vrchole možností kalových čerpadiel. Veľmi ostré rotujúce nože z liatina, rozsekajú na menšie kusy hľa dlhé pevné prímesi, Ktory by normálnym čerpadlom neprešli ALEBO by ho zaniesli (konzistentné kaly, vláknité materiály, vatové tampóny, apod). Podľa typu predpokladaného Zaťaženia si zákazník Moze zvoliť buď silný motor 900 W ALEBO motor pre naozaj silné zaťaženie 1 600 W. Pravouhlá koncovka sa štandardne dodáva ku všetkým modelom.
 
Možnosti Využitím:
Prečerpávaním tekutín, čistých i silne znečistených.
Prečerpávaním odpadových vôd akumulovaných na staveniskách, surových kalov apod
Odčerpávaním odpadových vôd z budov, priemyselných prevádzok, z Faria pre živočíšnu výrobu.
Odčerpávaním vôd zo septikov, piváreň, šachtami.
Odčerpávaním odpadových vôd, Ktory jsou znečistenom drobnými kusovými a vláknitými časticami, Ako je lístie, kúsky dreva, tampóny, organický odpad a pod
Trvalé ALEBO pravidelné vyprázdňovaním jám toaliet, septikov, šachtami podtlakové kanalizácie.
 
Technika:
Vtok je v tvare Archimedovi špirále nad Ktory rotujte dva rezné nože z odolnej liatina. Kryt elektromotora je vyrobený z chrómovanej ocele s vyššou odolnosťou Voči agresívnym odpadovým vodám a kryt motora je vyrobený z plastu odolného proti korózii ALEBO nerezovej ocele. Použité materiály zaisťujú dlhú životnosť čerpadla. Puzdro čerpadla je vyrobené z liatina, pričom jeho hriadeľ je utesnený moderným axiálnym tesnením s keramickou vložkou. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína v dôsledku zmeny hladiny kvapaliny. Motor čerpadla by mal byť po dobu PREVÁDZKY ponorená v kvapalina. Motor je chránený tepelnou poistkou a pre pripad zablokovaním rezných nožov i nadprúdovou ochranou.
 
 
Logo TUV        
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.