Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Bubnové kosačky

DAKR Tekton GCV 190 SUNI 2


Žiadne hodnotenie. Kód: 115-003
Dakaru Tekton GCV 190 s osvedčenou motorizáciou štvortaktného motora Honda s výkonom 6,5 Hp / 4,8 kW. Dve rýchlosti vpred, záber kosenia 60 cm s doporučenou plochou do 12 000 m2.
Výrobca: DAKR
Dostupnosť:
1.084,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
DAKR Tekton GCV 190 SUNI 2

Robustná kosačka určená do náročnejšieho svahovitého terénu . Inovácií oproti staršiemu modelu je ochranný kryt nad žacím tanierom , ktorý chráni obsluhu pred odletujúcimi kamienkami a nečistotami . Ďalej tiež iste oceníte zvýšenie účinnosti pojazdu .

 

Veľmi obľúbený model s tichým a úsporným OHC motorom Honda GCV 190 OHC 6,5 HP ( 190 ccm ) . Kosačka osadená týmto motorom má veľmi nízku hladinu akustického výkonu . Hodí sa všade tam , kde sa žiada moderné a veľmi tichý stroj za vynikajúcu cenu . Motor má však vysoký krútiaci moment a teda je vhodný pre náročnejšie použitie . Kosačka Tekton GCV 190 2 rýchlosti pojazdu .

 

Kosačky Tekton sa používajú nielen pre občasné kosenie pri chalupách a rodinných domov , ale aj tam , kde je nutné každý deň kosiť trávu pre hospodárske zvieratá . Hlavnou prednosťou TEKTONE je ich vyspelá a jednoduchá konštrukcia v spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonom . Každá kosačka je vybavená delenou hnacou nápravou - pri otáčaní sa jedno koleso otáča nezávisle na druhom . Nízka váha však môže zvádzať k názoru , že kosačka bude mať menší výkon . Nie je tomu tak vďaka širokému záberu 60 cm a výkonným motorom od Hondy a Briggs & Stratton Corp s výkonom až 6,5 HP . Z toho je zrejmé , že pre použitie na kosačkách majú tieto motory značnú rezervu výkonu , čo má priaznivý vplyv na ich životnosť . Pre ľahký pohyb v zle prístupnom teréne sú všetky modely osadené fúkanými pneumatikami so šípovým dezénom . K kosačkám od výrobného čísla 1429 možno vďaka delenej hriadeli pripojiť tiež mulčovač . Maximálny plošný výkon kosačiek Tekton je 2 100 metrov štvorcových za hodinu práce .

 

Kosačka je dodávaná so špeciálnym príslušenstvom - dvojitým tanierom 

Špecifikácia
Výkon motora 6,5HP
Hmotnosť 39kg
Benzínový motor Honda, GCV190OHC
Obsah motora 187cm3
Pojazd 2 rýchlosti
Max. šírka záberu 60cm
Rýchlosť pojazdu 2,7-3,5 km/hod
Výška strniska 3,5cm
Krútiaci moment 11,0 Nm
Odporúčaná plocha kosenia do 12000m2
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.