Domov / Záhradná technika / Reťazové píly / Motorové píly

Dolmar PS 500 C


Žiadne hodnotenie. Kód: 120-055
Dôraz na životné prostredie uplatnil Dolmar pri vývoji motorovej píly PS-500, ktorej pohon tvorí celosvetovo prvý benzínový motor s výkonom 2,4 kW [3,3 PS], 38 cm alebo 45 cm dĺžkou lišty a riadeným ventilovým rozvodom.
Výrobca: DOLMAR
Dostupnosť:
459,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Dolmar PS 500 C
Zdravé lesy, starostlivosť o krajinu, stavby z dreva, práce okolo domu, v záhrade, polena pre praskajúci oheň... To všetko a mnohé iné má jedno spoločné: Spoľahlivá a výkonná reťazová píla, ktorá Vám uľahčuje prácu. Motorové píly DOLMAR sa prispôsobujú požiadavkám profesionálov aj súkromných užívateľov progresívnou konštrukciou, silnými motormi, priaznivou váhou. To ich činí komfortné, nenáročné na obsluhu, bezpečné, s prvkami zabezpečujúcimi minimálne zaťažovanie životného prostredia.

Dôraz na životné prostredie uplatnil Dolmar pri vývoji motorovej píly PS-500, ktorej pohon tvorí celosvetovo prvý benzínový motor s výkonom 2,4 kW [3,3 PS], 38 cm alebo 45 cm dĺžkou lišty a riadeným ventilovým rozvodom, čím bolo dosiahnuté až o 80% zníženie emisií výfukových plynov a zároveň znížená spotreba benzínu. Píla je určená pre poloprofesionálne nasadenie alebo pre náročnejších domácich užívateľov. Spĺňa všetky celosvetové zákonné normy pre výfukové emisie ktoré sú platne od roku 2007.

 

Špecifikácia
Doporučená dĺžka lišty 38 cm
Delenie reťaze 3/8"
Dekompresný ventil nie
Výkon 2,4 / 3,3 kW/PS
Voliteľné vyhrievanie rukovätí áno
Napínanie reťaze zboku áno
Kryt motora z hliníka
Hmotnosť 5,6 kg
zdvih. objem 50 cm3
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.