Domov / Záhradná technika / Reťazové píly / Motorové píly

Dolmar PS-7910-45


Žiadne hodnotenie. Kód: 120-107
Profesionálna píla s fantastickým pomerom váha výkon 1,37 kg / kW . Vybavená patentovaným systémom tlmenia vibrácií, beznástrojovou údržbou filtra so systémom Airmaster. Ľahkým štartom a automatickou aretáciou poloplynu. Rýchle a pohodlné napínanie reťaze
Výrobca: DOLMAR
Dostupnosť:
789,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Dolmar PS-7910-45

Zdravé lesy, starostlivosť o krajinu, stavby z dreva, práce okolo domu, v záhrade, polena pre praskajúci oheň... To všetko a mnohé iné má jedno spoločné: Spoľahlivá a výkonná reťazová píla, ktorá Vám uľahčuje prácu. Motorové píly DOLMAR sa prispôsobujú požiadavkám profesionálov aj súkromných užívateľov progresívnou konštrukciou, silnými motormi, priaznivou váhou. To ich činí komfortné, nenáročné na obsluhu, bezpečné, s prvkami zabezpečujúcimi minimálne zaťažovanie životného prostredia.

Profesionálna píla s fantastickým pomerom váha výkon 1,37 kg / kW . Vybavená patentovaným systémom tlmenia vibrácií, beznástrojovou údržbou filtra so systémom Airmaster. Ľahkým štartom a automatickou aretáciou poloplynu. Rýchle a pohodlné napínanie reťaze, s integrovanou brzdou. Verzia "H" vybavená vyhrievanou rukoväťou.

 

Špecifikácia
Zdvihový objem valca 79 cm3
Výkon 4,6 / 6,3 kW/KS
Delenie reťaze 3/8"
Doporučená dĺžka lišty 45 cm
Hmotnosť 6,3 kg
Výkonová hmotnosť 1,37 kg/kW
Kryt motora z horčíka
Dekompresný ventil áno
Napínanie reťaze zboku áno
Voliteľné vyhrievanie rukovätí áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.