Domov / Záhradná technika / Lisy a drviče ovocia / Drviče ovocia

Drvič ovocia a zeleniny SHARK Fruit MEGALODON - celonerezový, model 2021


Žiadne hodnotenie. Kód: 406-050 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Tubus a drviace ústrojenstvo tohto vynikajúceho pomocníka je vyrobené z vysoko kvalitnej potravinárskej nerezovej ocele. Použitá nerezová ocež zaisťuje absolútne hygienický prevádzku, pekný vzhžad, vežmi vysokú odolnosť a tiež dlhú životnosť tohto stroja.
Výrobca: VARES
Dostupnosť:
799,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Drvič ovocia a zeleniny SHARK Fruit MEGALODON - celonerezový, model 2021

Nový typ profi motora - kompaktné prevedenie s ovládaním, prúdovou a nadprúdovou ochranou. Nominálna výkon 1,1 kW, väčšiu účinnosť a krútiaci moment, väčší ložiská, zosilnená hriadeľ. Pridané druhej gufero tesnenia hriadeľa motora - zdvojená ochrana proti zatečeniu šťavy do motora.
Väčší stupeň krytia IP55 (Chránené proti striekajúcej vode.

Tubus a drviace ústrojenstvo tohto vynikajúceho pomocníka je vyrobené z vysoko kvalitnej potravinárskej nerezovej ocele. Použitá nerezová ocež zaisťuje absolútne hygienický prevádzku, pekný vzhžad, vežmi vysokú odolnosť a tiež dlhú životnosť tohto stroja. Motor drviča má výkon 2,5 kW (230V). Drvič SHARK Fruit 1,1 kW je určený na spracovávanie ovocia, predovšetkým jabĺk, hrušiek ale i ďalších ovocných plodov (vrátane kôstkovín) určených na lisovanie (muštovanie) alebo ďalšiemu inému spracovaniu, ale aj zeleniny, napríklad kapusty, mrkvy, zeleru, karfiolu, červenej repy a inej koreňovej zeleniny. Ľahko rozdrví aj kukuričné klasy. V drviči SHARK Fruit 1,1 kW možno spracovávať celé plody a to až do priemeru 130 mm. Ovocie sa vežmi rýchlym a jednoduchým spôsobom "nadrví" na malé kúsky, ktoré sa potom vežmi žahko vylisujú. Ovocie je nadrtené (nasekané / rozmixované) na vežmi jemné čiastočky plné ovocnej šťavy. Spracovaním ovocia v drviči SHARK Fruit 1,1 kW je tak zaistené ľahšie a efektívnejšie získanie ovocnej šťavy pri následnom lisovaní. Zeleninu, napríklad hlávky kapusty, karfiolu, alebo vežký zeler je vhodné načtvtit tak, aby kusy bolo možné prostričit otvorom v násypke. Drtič SHARK Fruit 1,1 kW tak vežmi efektívnym spôsobom nahrádza inak vežmi zdĺhavú prípravu ovocia (strúhanie alebo iné delenie) pred jeho vlastným lisovaním, alebo prípravou zeleninových šalátov, alebo kŕmnych zmesí pre domáce zvířectvo.Ovoce či zelenina sa do drviča vkladá jeho násypkou. Ideálnym riešením je vysypávať ovocie do drviča priamo z vedra alebo prepravky. Násypkou potom ovocie rovnomerne prepadáva na nerezový kotúč vybavený rezným nožom a nerezovú "vrtužkou", kde je spracovávané. Rozdrvené ovocie je transportované do nádoby s využitežným objemom 20 l, ktorá je súčasťou drviča Nádoba je zaistená proti eventuelnému pohybu pomocou držadla nádoby, ktoré je zabezpečené na tele drviča. Obsah nádoby je možné kontrolovať kedykožvek počas prevádzky stroja odklopením jej veka. Odklopení veka nemá žiadny vplyv na chod alebo bezpečnosť stroja. Po naplnení nádoby rozdrveným ovocím sa nádoba vyberie ťahom vpred (naznačené šípkou). Veko nádoby je možné jednoducho zabezpečiť pomocou držadla nádoby. Po vybratí nádoby sa pomocou bezpečnostnej záklopky automaticky uzavrie priestor pod drvičom. Tým je zabránené eventuelnému nebezpečenstvo úrazu obsluhy stroja (vloženie ruky do bežiaceho stroja). Pre pokračovanie v práci sa nádoba opäť nasunie späť pod drvič. Na oporných nohách drviče sú kožajničky, ktoré usmerňujú a užahčujú vybratie a opätovné nasadenie nádoby. Drvič SHARK Fruit je naozaj rýchlym a predovšetkým výkonným pomocníkom všetkých záhradkárov i Sadar. 

Špecifikácia
Typ drviče SHARK Fruit
Priemer spracovaného ovocia 11 cm
Hmotnosť 32 kg
Otáčky 2800ot./min.
Výkon 1,1 kW
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.