Domov /

EB 1650


Žiadne hodnotenie. Kód: 403-001
Ak chcete postaviť plot, ohradu, základy pre záhradný domček alebo treba vysádzať väčšie množstvo stromčekov, môžete si veľmi uľahčiť prácu použitím pôdneho vrtáka. Nie je problém skrátiť dobu hĺbenie dier až o 80% a ušetriť si tak aj veľa práce.
Dostupnosť:
222,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
EB 1650

Ak chcete postaviť plot, ohradu, základy pre záhradný domček alebo treba vysádzať väčšie množstvo stromčekov, môžete si veľmi uľahčiť prácu použitím pôdneho vrtáka. Nie je problém skrátiť dobu hĺbenie dier až o 80% a ušetriť si tak aj veľa zbytočného úsilia.

Správny nástroj by pre Vás mohol byť model EB 1650. Regulácia otáčok aj vypínač sú pohromade na pravej rukoväti a spolu s praktickou rukoväťou a priaznivou hmotnosťou robia stroj veľmi pohodlný na ovládanie.

Robustný rám stroja chráni nielen Vás, ale aj stroj samotný pri jeho položení na zem. Srdcom stroja je silný motor s odstredivou spojkou a elektronickým zapaľovaním pre jednoduché štarty a dostatočne objemnú nádrží. Má membránový karburátor, takže z neho nevytečie palivo ani pri sebevětším náklonu. Stroj sa dodáva vrátane pôdneho vrtáka 100 mm. Max. odporúčaný priemer vŕtania pre tento stroj je 255 mm.

   

Špecifikácia
Motor 2-taktný jednovalec s membránovým karburátorom
Objem motora 49 cm3
Výkon 1,65 kW / 2,25 HP
Zapaľovanie elektronické
Otáčky 0 - 250 ot. / min.
Objem nádrže cca 1,2 l
Hmotnosť 13 kg
Priemer vŕtania 0 - 250 mm
Systém tlmenia vibrácií áno
Úroveň vibrácií na rukoväti 6,3 m/s2
Ochranný rám áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.