Domov / Záhradná technika / Postrekovače a rosiče / Postrekovače motorové

ECHO MB - 580


Žiadne hodnotenie. Kód: 420-003
Motorový rosič Echo MB - 580. Japonská profesionálna kvalita. Výkon motora 3,40 HP. Objem nádrže 12 l a 20 l. Dosah až 8 metrov. Ideálny stroj pre sadárov, farmárov z hobby aj profi sféry. Spotreba paliva 1,7 litra hodinu.
Výrobca: ECHO
Dostupnosť:
595,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
ECHO MB - 580

Echo MB - 580 motorový rosič so zvýšeným výkonom. Vhodný pre použitie v sadárstvo a poľnohospodárstvo k aplikácii hnojív a chemických prostriedkov na veľkých plochách. Vysoká spoľahlivosť je zabezpečená perfektnými spoľahlivými motormi a použitím chemicky odolných materiálov VITON.

Objem nádoby je dostatočný a pojme 12 l alebo 20 l. Pomocou použitia tohto prístroja zostanú stromy, vínnej révy, rastliny, zelenina, apod. Zdravé. S rýchlosťou až 4,7 l / min zaručuje vysoké pokrytie ošetrovanej plochy. Trysku pre objem postreku možno ľahko nastaviť.

Ergonomická ovládacia rukoväť poskytuje vynikajúce služby. Prostredníctvom priesvitné nádrži môžete kedykoľvek skontrolovať hladinu tekutiny v nádrži. Stroj disponuje veľkoplošných vzduchovým filtrom pre predĺženie servisných intervalov. Široké a polstrované ramenné popruhy zvyšujú komfort obsluhy. Dosah rosiče MB-580 vždy závisí od aktuálnych klimatických podmienkach. V bezvetrí je dosah 6 m vo vertikálnom smere a 8 m v horizontálnom.

Velkoplošný vzduchový filtr

Veľkoplošný VZDUCHOVÝ FILTER 

Vzduchový filter so zväčšenou aktívnou plochou uľahčuje priechod vzduchu a dochádza tak k ideálnej karburáciou zmesi pre optimálne spaľovanie. Zároveň kapacita filtra predlžuje servisné intervaly a umožňuje bezproblémovú prácu v extrémnych podmienkach. Výsledkom je vysoký výkon a skvelá akcelerácia pri minimálnych emisiách.

CE

Všetky ponúkané stroje majú homologizáciu pre európsky trh.

Špecifikácia
Obsah motora 58,2 cm3
Výkon 2,50 / 3,40 kW / HP
Objem nádrže 12/20 l
Hmotnosť 11,40 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.