Domov /

ECHO SHR-170SI - postrekovač


Žiadne hodnotenie. Kód: 420-002
Chrbtový nesený motorový postrekovač ECHO SHR 170SI. Ľahký a perfekne vyvážený prístroj s možnosťou použitia k lokálnej aplikácii chemických látok vďaka ventilom a o-krúžkom z materiálu VITON. Objem nádrže 17l. Výkon motora 0,8 HP.
Dostupnosť:
439,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
ECHO SHR-170SI - postrekovač

Chrbtový nesený motorový postrekovač ECHO SHR 170SI. Ľahký a perfekne vyvážený prístroj s možnosťou použitia k lokálnej aplikácii chemických látok vďaka ventilom a o-krúžkom z materiálu VITON. Objem nádrže 17 l. Výkon motora 0,8 HP. Motorový rosič. Vhodný pre použitie v sadárstvo a poľnohospodárstva k aplikácii hnojív a chemických prostriedkov. Vysoká spoľahlivosť je zaistená perfektnými spoľahlivými motormi a použitím chemicky odolných Viton. 

Velkoplošný vzduchový filtr

Veľkoplošné VZDUCHOVÝ FILTER 

Vzduchový filter so zväčšenou aktívnou plochou uľahčuje priechod vzduchu a dochádza tak k ideálnej karburáciou zmesi pre optimálne spaľovanie. Zároveň kapacita filtra predlžuje servisné intervaly a umožňuje bezproblémovú prácu v extrémnych podmienkach. Výsledkom je vysoký výkon a skvelá akcelerácia pri minimálnych emisiách.

CE

Všetky ponúkané stroje majú homologizáciu pre európsky trh.

Špecifikácia
Obsah motora 21,2 cm3
Obsah nádrže 17 l
Výkon 0,58 / 0,79 kW / HP
Hmotnosť 6,7 kg
Max. tlak 1 - 1,1 KPa
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.