Domov / Záhradná technika / Krovinorezy

ECHO SRM 335TES


Žiadne hodnotenie. Kód: 170-007
Univerzálny krovinorez s odľahčeným štartom. Vybavený unikátnou HIGH TORGUE prevodovkou, vďaka ktorému dosahuje o 50% vyššieho krútiaceho momentu. Prevodovka obsahuje päťdielnej ložisko, perfektný dlhotrvajúci výkon za akejkoľvek situáci
Výrobca: ECHO
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
499,00 € , plus doprava
(499,00 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
ECHO SRM 335TES

HIGH TORQUE 

HIGH TORQUE

HIGH TORQUE technológia je k dispozícii na krovinorez ECHO. Jedná sa o unikátny prevodovku z vlastného oddelenia vývoja spoločnosti YAMABIKO Corporation. Vďaka tejto technológii získate pri použití rovnakého motora o 50% väčší krútiaci moment na žacie hlave, pri nezmenenej spotrebe paliva, nezvýšených emisiách a nezmenenej životnosti motora. Proti rovnako výkonnému krovinorezu víťazí HIGH TORQUE nižšou hmotnosťou, nižšími vibráciami, nižšou spotrebou, nižšími emisiami a vyššou životnosťou.

  • prevodový pomer 1:2,07
  • päťnásobné ložiskové uloženie pre minimálny odpor                                         
  • minimálnu hlučnosť a maximálny prenos sily                                    


Antivibrační systém 

ANTIVIBRAČNÝ SYSTÉM

ECHO je vodca v nízkovibračnej technológiách. Je to viac než otázka zdravia, bezpečnosti, predĺženej pracovnej dobe, ktorú nepríjemné vibrácie ohrozujú či činí nepríjemným. To znamená, že obsluha stroja musí robiť viac prestávok Na rozdiel od ostatných výrobcov, ECHO svoje výrobky necháva testovať v nezávislých laboratóriách ..

Dôkazom kvality výrobkov ECHO sú výsledky z laboratórií Istituto pre HAV - testovanie vibrácií pôsobiacich na ruky a paže pri obsluhe ručného náradia. V laboratóriách boli testované krovinorezy, plotostrihy a fúkače. Výrobky boli testované v maximálnych otáčkach a skutočných podmienkach. Tieto nezávislé testy potvrdili, že výrobky ECHO sú svetovou jednotkou v oblasti tlmenia vibrácií


Easy start 

EASY START - ĽAHKÝ ŠTART

Technológia EASY START minimalizuje úsilie potrebné pre naštartovanie motora. S EASY ŠTARTOM výrobkov ECHO je potrebná sila k naštartovaniu v porovnaní s konkurenčnými výrobkami rapídne znížená a doplnená o NO KICK BACK systém eliminujúci spätné "kopanie".

CE 
 
Všetky ponúkané stroje majú homologáciu pre európsky trh.
Špecifikácia
Obsah motora 30.5 cm3
Výkon 1.0 / 1.4 kW / HP
Hmotnosť s riadidlami: 7.2 kg, 6,7 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.