Domov / Záhradná technika / Krovinorezy

ECHO SRM 510ES


Žiadne hodnotenie. Kód: 170-003
Veľmi výkonný krovinorez. Odľahčený štart zaručuje komfortnú obsluhu. Vybavený zväčšeným vzduchovým filtrom pre dobrý chod a dlhú životnosť motora v sťažených podmienkach. Vhodný pre profesionálne využitie.
Výrobca: ECHO
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
567,00 € , plus doprava
(567,00 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
ECHO SRM 510ES

HIGH TORQUE 

HIGH TORQUE

HIGH TORQUE technológia je k dispozícii na krovinorez ECHO. Jedná sa o unikátny prevodovku z vlastného oddelenia vývoja spoločnosti YAMABIKO Corporation. Vďaka tejto technológii získate pri použití rovnakého motora o 50% väčší krútiaci moment na žacie hlave, pri nezmenenej spotrebe paliva, nezvýšených emisiách a nezmenenej životnosti motora. Proti rovnako výkonnému krovinorezu víťazí HIGH TORQUE nižšou hmotnosťou, nižšími vibráciami, nižšou spotrebou, nižšími emisiami a vyššou životnosťou.

  • prevodový pomer 1:2,07
  • päťnásobné ložiskové uloženie pre minimálny odpor                                         
  • minimálnu hlučnosť a maximálny prenos sily                                    


Antivibrační systém 

ANTIVIBRAČNÝ SYSTÉM

ECHO je vodca v nízkovibračnej technológiách. Je to viac než otázka zdravia, bezpečnosti, predĺženej pracovnej dobe, ktorú nepríjemné vibrácie ohrozujú či činí nepríjemným. To znamená, že obsluha stroja musí robiť viac prestávok Na rozdiel od ostatných výrobcov, ECHO svoje výrobky necháva testovať v nezávislých laboratóriách ..

Dôkazom kvality výrobkov ECHO sú výsledky z laboratórií Istituto pre HAV - testovanie vibrácií pôsobiacich na ruky a paže pri obsluhe ručného náradia. V laboratóriách boli testované krovinorezy, plotostrihy a fúkače. Výrobky boli testované v maximálnych otáčkach a skutočných podmienkach. Tieto nezávislé testy potvrdili, že výrobky ECHO sú svetovou jednotkou v oblasti tlmenia vibrácií

Easy start 

EASY START - ĽAHKÝ ŠTART

Technológia EASY START minimalizuje úsilie potrebné pre naštartovanie motora. S EASY ŠTARTOM výrobkov ECHO je potrebná sila k naštartovaniu v porovnaní s konkurenčnými výrobkami rapídne znížená a doplnená o NO KICK BACK systém eliminujúci spätné "kopanie".

Digitální CDI 

DIGITÁLNY CDI

Digitálne časovanie zapaľovania zaručuje optimálnu výkonovú krivku za všetkých podmienok.

Velkoplošný vzduchový filtr 

Veľkoplošné VZDUCHOVÝ FILTER
 
Vzduchový filter so zväčšenou aktívnou plochou uľahčuje priechod vzduchu a dochádza tak k ideálnej karburácie zmesi pre optimálne spaľovanie. Zároveň kapacita filtra predlžuje servisné intervaly a umožňuje bezproblémovú prácu v extrémnych podmienkach. Výsledkom je vysoký výkon a skvelá akcelerácia pri minimálnych emisiách.
 
CE 
 
Všetky ponúkané stroje majú homologáciu pre európsky trh.
 

 

Špecifikácia
Obsah motora 51,7 cm3
Výkon 1,89 kW / 2,57 HP
Hmotnosť 8,8 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.