Domov /

GTC 36


Žiadne hodnotenie. Kód: 120-033
Antivibračný systém áno, automatický sýtič áno, dĺžka lišty 300 mm, karburátor Walbro 1, objem motora 35.8 ccm, objem olejovej náplne 0.23 l, objem palivovej nádrže 0.29 l, olejové čerpadlo automatické s možnosťou nastavenia 1, pomer olej: benzín 1:50.
Dostupnosť:
131,00 € , plus doprava
 
GTC 36
GTM Professional ponúka širokým vrstvám používateľov výborné reťazové píly na úrovni triedy farmer. Aj náročný užívateľ ocení veľmi dobré vyváženie píly, účinný antivibračný systém, nastaviteľné množstvo oleja pre mazanie reťaze a hlavne výkonné motory s ľahkým štartovaním. Robustne konštruovaná píla je osadená značkovými komponentmi.
Zákazník tu nájde japonské karburátory Walbro alebo americké reťaze a lišty OREGON. Reťaze sú vybavené zuby, ktoré účinne potláčajú možnosť spätného rázu píly, a preto píly GTM Professional s obľubou používajú i zákazníci z radov bežných domácich užívateľov. Ako je u GTM zvykom, pomer ceny a úžitkových vlastností je excelentná iu radu reťazových píl. Ak chcete v danom segmente naozaj tú najlepšiu výbavu, je tu model GTC 56. Množstvo kľúčových komponentov, ako napr ihličková ložiská kľukového hriadeľa, pochádza od tých najlepších svetových dodávateľov, sviečky pochádzajú od japonskej spoločnosti NGK, lišta aj reťaz od americkej spoločnosti Oregon. Výbava zahŕňa veľmi komfortných prvkov, ako je potrebné mäkčená rukoväť alebo dekompresný ventil, ktorý zásadným spôsobom uľahčuje štart pri motoroch tejto objemovej kategórie. Skriňa motora je u tohto modelu vyrobená zo zliatiny magnézia, čo tejto píle dáva váhovú výhodu až 0,5 kg oproti štandardným modelom.
 
 
DOPRAVA ZADARMO !!
Špecifikácia
Antivibračný systém áno
Automatický sýtič áno
Doporučená dĺžka lišty 300 mm
Hmotnosť 3,3 kg
Karburátor Walbro
Motor GTE 36, 2-taktný
Objem motora 35,8 cm3
Objem nádrže palivovej nádrže 0,29l, olejovej nádrže 0,23l
Piest horizontálne
Pomer olej/benzín 1:50
Výkon 1,1 / 1,5 kW / HP
Typ olejového čerpadla automatické s možnosťou nastavenia
Šírka drážky 1,3 mm
Reťaz Oregon, 3/8 "
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.