Domov /

GTC 38


Žiadne hodnotenie. Kód: 120-036
Antivibračný systém, automatický sýtič, dĺžka lišty 350 mm. Karburátor Walbro 1, objem motora 37.2 ccm, objem olejovej náplne 0.2 l, Objem palivovej nádrže 0.3 l, Olejové čerpadlo automatické s možnosťou nastavenia 1, pomer olej: benzín 1:50.
Dostupnosť:
139,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
GTC 38
GTM Professional ponúka širokým vrstvám používateľov výborné reťazové píly na úrovni triedy farmer. Aj náročný užívateľ ocení veľmi dobré vyváženie píly, účinný antivibračný systém, nastaviteľné množstvo oleja pre mazanie reťaze a hlavne výkonné motory s ľahkým štartovaním. Robustne konštruovaná píla je osadená značkovými komponentmi.
Zákazník tu nájde japonské karburátory Walbro alebo americké reťaze a lišty OREGON. Reťaze sú vybavené zuby, ktoré účinne potláčajú možnosť spätného rázu píly, a preto píly GTM Professional s obľubou používajú i zákazníci z radov bežných domácich užívateľov.
Ako je u GTM zvykom, pomer ceny a úžitkových vlastností je excelentná iu radu reťazových píl. Ak chcete v danom segmente naozaj tú najlepšiu výbavu, je tu model GTC 56. Množstvo kľúčových komponentov, ako napr ihličková ložiská kľukového hriadeľa, pochádza od tých najlepších svetových dodávateľov, sviečky pochádzajú od japonskej spoločnosti NGK, lišta aj reťaz od americkej spoločnosti Oregon.
Výbava zahŕňa veľmi komfortných prvkov, ako je potrebné mäkčená rukoväť alebo dekompresný ventil, ktorý zásadným spôsobom uľahčuje štart pri motoroch tejto objemovej kategórie. Skriňa motora je u tohto modelu vyrobená zo zliatiny magnézia, čo tejto píle dáva váhovú výhodu až 0,5 kg oproti štandardným modelom.
 
DOPRAVA ZADARMO !!
 
Špecifikácia
Motor 2-taktní
Objem motora 37,2 cm3
Výkon 1,2/1,7 kW/HP
Objem nádrže palivové nádrže 0,31 l, olejové nádrže 0,21 l
Doporučená dĺžka lišty 355 mm, Oregon
Modelové označenie karburátora Walbro
Typ olejového čerpadla automatické s možností nastavení
Pomer olej/benzín 1:25
Benzínová pumpička áno
Piest vertikální
Reťaz Oregon, 3/8“
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.