Domov /

GTC 45


Žiadne hodnotenie. Kód: 120-035
Motorová reťazová píla s možnosťou automatického nastavenia olejového čerpadla. Benzínová píla s výkonom 1 800 W, dvojtaktným motorom, automatickým mazaním reťaze a objemom 45 cm3 a dĺžkou lišty 405 mm, Oregon antivibračný systém. Záruka 4 roky.
Dostupnosť:
159,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
GTC 45

GTM Professional ponúka širokým vrstvám používanie výborné reťazové píly na úrovni triedy farmer. Aj náročný užívateľ ocení veľmi dobré vyváženie píly, účinný antivibračný systém, nastaviteťné množstvo oleja pre mazanie reťaze a hlavne výkonné motory s ľahkým štartovaním. Robustne konštruovaná píla je osadená značkovými komponentmi.

Zákazník tu nájde japonské karburátory Walbro alebo americké reťaze a lišty OREGON. Reťaze sú vybavené zubami, ktoré účinne potláčajú možnosť spätného rázu píly, a preto píly GTM Professional s obľubou používajú i zákazníci z radov bežných domácich užívatežov. Ako je u GTM zvykom, pomer ceny a úžitkových vlastností je excelentná u radu reťazových píl. Ak chcete v danom segmente naozaj tú najlepšiu výbavu, je tu model GTC 56. Množstvo kľúčových komponentov, ako napr ihličková ložiská kžukového hriadeža, pochádza od tých najlepších svetových dodávatežov, sviečky pochádzajú od japonskej spoločnosti NGK, lišta aj reťaz od americkej spoločnosti Oregon. Výbava zahŕňa vežmi komfortných prvkov, ako je potrebné mäkčená rukoväť alebo dekompresný ventil, ktorý zásadným spôsobom užahčuje štart pri motoroch tejto objemovej kategórie. Skriňa motora je u tohto modelu vyrobená zo zliatiny magnézia, čo tejto píle dáva váhovú výhodu až 0,5 kg oproti štandardným modelom.

Značka GTM Professional a jej produkty patrí pod holandskú skupinu De Wild BV, jedného z najstarších výrobcov a dodávatežov záhradnej techniky v Európe. Od svojho vzniku v roku 1906 sa zaoberá dodávkami kvalitného náradia a techniky pre profesionálov. V rade GTM Professional sa mieša viac než 100 ročné skúsenosti s technikou pre profesionálov s potrebou ponúknuť kvalitné výrobky širšej skupine zákazníkov za oveľa dostupnejšie ceny!

 

DOPRAVA ZADARMO !!

Špecifikácia
Motor GT 45, 2-taktný
Objem motora 45 cm3
Objem nádrže palivovej nádrže 0,55 l, olejovej nádrže 0,26l
Pomer olej/benzín 1:50
Piest vertikálný
Karburátor Walbro
Reťaz Oregon, 0.325“
Typ olejového čerpadla automatické s možnosťou nastavenia
Šírka drážky 1,5 mm
Výkon 1,8/2,4 kW / HP
Antivibračný systém áno
Hmotnosť 5,6 kg
Doporučená dĺžka lišty 405 mm (16“), Oregon
Automatický sýtič áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.