Domov /

GTC 50


Žiadne hodnotenie. Kód: 120-034
Benzínová reťazová píla GTM GTC 50 disponuje motorom s obsahom 49,3 ccm, výkonom 3 HP a reznú lištou s dĺžkou 455 mm. Je vybavená karburátorom Walbro WT a automatickým mazaním reťaze s možnosťou nastavenia.
Dostupnosť:
169,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
GTC 50

GTM Professional ponúka širokým vrstvám používateľov výborné reťazové píly na úrovni triedy farmer. Aj náročný užívateľ ocení veľmi dobré vyváženie píly, účinný antivibračný systém, nastaviteľné množstvo oleja pre mazanie reťaze a hlavne výkonné motory s ľahkým štartovaním. Robustne konštruovaná píla je osadená značkovými komponentmi.

Zákazník tu nájde japonské karburátory Walbro alebo americké reťaze a lišty OREGON. Reťaze sú vybavené zuby, ktoré účinne potláčajú možnosť spätného rázu píly, a preto píly GTM Professional s obľubou používajú i zákazníci z radov bežných domácich užívateľov. Ako je u GTM zvykom, pomer ceny a úžitkových vlastností je excelentná iu radu reťazových píl.

Ak chcete v danom segmente naozaj tú najlepšiu výbavu, je tu model GTC 56. Množstvo kľúčových komponentov, ako napr ihličková ložiská kľukového hriadeľa, pochádza od tých najlepších svetových dodávateľov, sviečky pochádzajú od japonskej spoločnosti NGK, lišta aj reťaz od americkej spoločnosti Oregon. Výbava zahŕňa veľmi komfortných prvkov, ako je potrebné mäkčená rukoväť alebo dekompresný ventil, ktorý zásadným spôsobom uľahčuje štart pri motoroch tejto objemovej kategórie. Skriňa motora je u tohto modelu vyrobená zo zliatiny magnézia, čo tejto píle dáva váhovú výhodu až 0,5 kg oproti štandardným modelom.

 
DOPRAVA ZADARMO !!
 
 
Značka GTM Professional a její produkty patří pod holandskou skupinu De Wild B.V., jednoho z nejstarších výrobců a dodavatelů zahradní techniky v Evropě. Od svého vzniku v roce 1906 se zabývá dodávkami kvalitního nářadí a techniky pro profesionály. V řadě GTM Professional se mísí více než 100 leté zkušenosti s technikou pro profesionály s potřebou nabídnout kvalitní výrobky širší skupině zákazníků za mnohem dostupnější cenu.
Špecifikácia
Motor 2-taktní
Objem motora 49,3 cm3
Výkon 2,2/3,0 kW/hp
Objem nádrže palivovej nádrže 0,55 l, olejovej nádrže 0,26 l
Pomer olej/benzín 1:50
Doporučená dĺžka lišty 455 mm, Oregon
Typ olejového čerpadla automatické s možnosťou nastavenia
Modelové označenie karburátora Walbro
Piest vertikálný
Reťaz Oregon, 0.32
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.