Domov / Záhradná technika

GTM Professional 500 SP4 SC H


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-060
Benzínová kosačka s pojazdom a pracovným záberom 51 cm. Kosačka bola testovaná a je odporúčaná pre zber vlhkej trávy a lístia. Je určená pre plochy nad 1000 m2, v štandarde má mulčovanie, bočné vyhadzovanie a deflektor.
Výrobca: GTM
Dostupnosť:
515,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
GTM Professional 500 SP4 SC H

Výhody benzínových kosačiek GTM Professional

U multifunkčných kosačiek niekedy býva problém, že zvládajú veľa vecí, ale len priemerne. Kosačky GTM Professional sú navrhnuté bez kompromisov.

Maximálny komfort - ergonomický tvar riadidiel znižuje účinne napätie svalov šije, ovládacie páčky brzdy motora i pojazdu majú pohodlné rozšírenie, plastový panel na väčšine modelov obsahuje držiak na nápoje, výška riadidiel sa dá prestaviť podľa veľkosti postavy, profesionálne nastavenie výšky kosenia s posilňovačom a veľkým ovládacím tlačidlom funguje neuveriteľne ľahko, kôš má indikátor naplnenia, dlhé madlo koša uľahčuje manipuláciu aj vysypávanie, veľké zadné kolesá nielen zaisťujú záber na mokrom i svahovitom povrchu, ale takisto uľahčujú otáčanie stroja, riadidlá sa dajú zložiť pomocou rýchloupinákov a motory Briggs & Stratton alebo GTM zaistí vždy ľahké naštartovanie stroja.

Maximum funkcií - pojazd, zber suchej i mokrej trávy, zber suchého i vlhkého lístia, mulčovanie, vyhadzovanie bokom a vyhadzovanie zadným deflektorom.

Maximum výkonu - kosačky sú vybavené výkonnými značkovými motormi GTM alebo Briggs & Stratton. Výkon na kolesá prenáša špičková prevodovka spoločnosti GT. Šasi 46 cm má buď motor GTM sa sytémom OHV as veľkým pracovným výkonom 4,0 hp alebo motor B & S série 500. Šasi 52 cm má najlepšie motory zo série B & S 600, typ 625 alebo 675 Ready Start. Systém Ready Start je systém komfortného naštartovanie stroja bez nutnosti nastrekovať palivo či ovládať sýtič. Navyše navíjací spúšťač zaberá skôr, čím sa dosiahne kratšieho a ľahšieho ťahu za štartovacie lanko. Úspora energie je celých 30%. Podľa podmienok sa navyše u kosačky dajú regulovať otáčky motora a tým do istej miery aj rýchlosť pojazdu. Pre plné využitie výkonu motora za rôznych podmienok GTM ponúka aj vrcholný model s modernou 4 rýchlostnou prevodovkou francúzskej spoločnosti GT.

Maximum know-how - máloktorá kosačka Vám naplní kôš tak presvedčivo. Desiatky rokov skúseností skupiny De Wild s profesionálnymi strojmi, dovolili implementovať poznatky aj do dizajnu kosačiek pre bežné užívanie. Tráva je najprv narovnané špeciálnym hrebeňom, ktorý sa skrýva pod nárazníkom, potom je useknutá širokým tvarovaným nožom z akostnej ocele a vďaka šasi s tvarom špeciálne optimalizovaným pre čo najúčinnejší prúd vzduchu je dopravená do širokého vyhadzovacieho tunela a potom do objemného koša. 

Bezstarostné sekanie so strojmi GTM Professional!

 

GTM Professional záruka 4 roky    4 rychlostní převodovka

 

Špecifikácia
Benzínový motor Briggs & Stratton
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 39 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne 30-90 mm
Objem koša 75 l
Objem nádrže 1,5 l
Pracovný záber 51 cm
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Veľkosť kolies prednej 200 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 4,4 kW (na tento výkon nie je motor z prevádzkových dôvodov nastavený) maximálny
Zadné vyhadzovanie zadným deflektorom
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.