Domov /

HECHT 9020 - aku fukár


Žiadne hodnotenie. Kód: 201-058
HECHT 9020 - aku fukar je súčasťou voliteľného príslušenstva ACCU programu 6020. Akumulátorový pohon je najväčšou prednosťou tohto vyfukovania - umožní ľahkú prevádzku bez nutnosti káblov, v porovnaní s benzínovými fúkačmi je o poznanie ľahší.
Dostupnosť:
30,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
HECHT 9020 - aku fukár

Akumulátorový fúkač na lístie HECHT 9020 je súčasťou voliteľného príslušenstva ACCU programu 6020, dodávaný je bez akumulátora a nabíjačky. Akumulátorový pohon je najväčšou prednosťou tohto vyfukovania - umožní ľahkú prevádzku bez nutnosti káblov, v porovnaní s benzínovými fúkačmi je o poznanie ľahší, tichší a neprodukuje žiadne emisie. Stačí len pripojiť akumulátor a stisnkou tlačidlo.

Kompatibilný je s akumulátormi 000620B - viz. príslušenstvo. Jedná sa o veľmi kvalitnú li-ion akumulátor s napätím 20 V a kapacitou 2 Ah.
S týmto akumulátorom je možné napájať aj vyžínač HECHT 5020 a plotostrih HECHT 6020. Vďaka tomu máte možnosť na jediný akumulátor prevádzkovať až tri zariadenia. Kvalitný akumulátor má nemalý podiel na obstarávacích nákladoch akumulátorového naradia. Neplaťte preto viac než je nutné a využite jeden akumulíátor naplno.
Špecifikácia
Motor Elektrický 20 V
Hmotnosť 1,3 kg
Typ pohonu Akumulátorový
Rýchlosť vzduchu 198 km / h
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.