Domov / Infrasauny

INFRASAUNA DeLUXE 2220 CB/ CR


Žiadne hodnotenie. Kód: 850-003
INFRASAUNA DeLUXE 2220 CR/CB je keramické a karbónové výhrevné teleso s výkonom 1650 W + 355 W podlahové kúrenie s vlnovou dĺžkou 5,6 - 15 mikrometrov a 7 ohrievačmi. Infrasauna je určená pre 2 osoby a je vyrobena z Kanadského jedlovca.
Výrobca: HealthLand
Dostupnosť:
1.290,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
INFRASAUNA DeLUXE 2220 CB/ CR

INFRASAUNA DeLUXE 2220 CR/CB je keramické a karbónové výhrevné teleso s výkonom 1650 W + 355 W podlahové kúrenie s vlnovou dĺžkou 5,6 - 15 mikrometrov a 7 ohrievačmi. Infrasauna je určená pre 2 osoby a je vyrovena z Kanadského jedlovca.

Ak budete doma inštalovať infrasaunu do zimných záhrad, vonkajších pergol alebo iba do temperovaných miestností odporúčame vybrať infrasaunu s podlahovým karbónovým topidlem.Výrazmně sa zmenší nahrievací doba sauny a výrazne umocnia saunovací efekt

O aké žiarenie sa Prehľadný vnútorný digitálny ovládací panel a saunovací poriadok v slovenskom jazyku je štandardom pri všetkých infrasáun značky HealthLand. Ideálne rozmiestnenie vykurovacích panelov spoločne s přídavnýcm podlahovým panelom umocňuje saunovací efekt. Podlahový panel odstraňuje pocit studených nôh a chladu od "spodu" v prípade ak máte saunu umiestnenú v chladnom prostredí

 A čo to vlastne jedná  je to infračervené žiarenie?

Infrasauny sú úplne bezpečné zariadenia, ktorých žiarenie nemá nič spoločné s UV žiarením ani so žiarením nukleárnym. Infračervené (inak tiež nazývané tepelné) žiarenie - je žiarenie s vlnovou dĺžkou väčšou, ako je vlnová dĺžka viditeľného svetla. Infračervené lúče teda nevidíme, ale vnímame ich ako teplo.

 
Výhody infrasáun HealthLand
Vyháňa z tela jedovaté látky - detoxikácia. Toxíny, rovnako ako sodík, alkohol, nikotín, karcinogénne ťažké kovy a ortuť sa postupne hromadí v ľudskom tele. Infračervené teplo stimuluje potné žľazy, aby prečisťoval a detoxikovali pokožku.
 
Infrasauny s karbónovým ohrievačom vyžarujú infračervený lúč v širšom spektre ako infrasauny s keramickým ohrievačom, preto lepšie prehrievajú organizmus a sú účinnejšie! Vlnová dĺžka infračerveného lúča je 5,6 - 15 mikrometrov a je telom najlepšie absorbovaná. Infračervený lúč môže preniknúť 40 mm hlboko do ľudskej kože, tým dochádza k rezonanciu bunkových tkanív.
Drevená mriežka carbonového kúrenie - je oveľa efektívnejšie ponechať ruku či inú časť tela priamo na kúrenie, mriežka je príjemná na dotyk, teda aj viac bezpečná a pohodlná.
 
Infrasauny sú vyrobené z kvalitného Kanadského jedlovca. Vďaka chladnému kanadskému podnebiu drevo rastie pomalšie, má veľkú pevnosť, trvanlivosť a odolnosť proti škodcom a klimatickým podmienkam. Je to najlepší materiál používaný na výrobu sáun, vďaka svojej sile a odolnosti. 
infrasauny s karbónovým ohrievačom vyžarujú infračervený lúč v širšom spektre ako infrasauny s keramickým ohrievačom, preto lepšie prehrievajú organizmus a sú účinnejšie!
 
 
 

 

 

 
 
 
Špecifikácia
Počet osôb 2
Výkon 1650 W + 355 W podlahové kúrenie
Počet ohrievačov 7
Vykurovacie telesá keramická + karbónová
Vlnová dĺžka 5,6-15
Digitálny ovládací panel áno vnútorné a vonkajšie
Osvetlenie áno vnútorné LED osvetlenie
Rádio MP3 prehrávač, FM / AM rádio, USB, SD memory card
Lonizátor áno
Podlahové kúrenie áno
Podlahový rošt áno
Strešná ventilácia áno
Drevo Kanadský jedľovec
Dvere Sklenené s dreveným rámom
Hrúbka steny 50 mm
Šírka vonkajšia 1200 mm
Výška vonkajšia 1900 mm
Dĺžka vonkajšia 1150 mm
Hmotnosť 130 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.