Domov /

MPX 100


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-001
Tlaková umývačka má motor s výkonom 1300 W je osadený akostným medeným vinutím, max tlak 100 bar, menovitý prietok 360 l / hod.
Dostupnosť:
71,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MPX 100

Výhody:

Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 100 je základný model celej rady Michelin. Je veľmi kompaktná a ľahká, preto s ňou môže pracovať ktokoľvek. Pre jednoduché prenášanie je vybavená pohodlným madlom. Má šikovne vyriešené priestory na odkladanie príslušenstva a hák na odloženie kvalitné tlakovej hadice. Mechanická časť vôbec nezodpovedá zaužívaným predstavám o základnom modeli. Motor s výkonom 1300 W je osadený akostným medeným vinutím a srdcom stroja je veľmi kvalitný triplexný kovové piestové čerpadlo s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.

Vďaka použitým komponentom a tlaku 100 barov sa táto umývačka hodí na všetky bežné práce okolo domu, ako napríklad čistenie bazénov, veránd, príjazdových ciest, plotov, dlažby, tehlových múrov, odkvapov, chatiek na náradie, záhradného náradia, kosačiek, záhradných traktorov, kolies , motocyklov, automobilov, záhradného nábytku ap.

Total stop system Total Stop System (TSS)

Výbava:

  • striekacie pištole
  • predlžovací nadstavec s nastaviteľnou keramickou tryskou                          
  • 3 m hadica s textilnou výstužou
  • nádržka na detergent

 

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.