Domov /

MPX 110 B


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-002
Tlaková umývačka Michelin MPX 110 B má motor s výkonom 1400 W je osadený akostným medeným vinutím, max tlak 110 bar, menovitý prietok 360 l / hod.
Dostupnosť:
111,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MPX 110 B

Výhody:

Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 110 B patrí medzi najšikovnejšie navrhnuté tlakové postrekovače na trhu. Je veľmi kompaktná a ľahká a má veľmi vtipne vyriešené ukladacie priestory pre príslušenstvo priamo na tele stroja. Príslušenstvo vrátane hadice je tak súčasťou umývačky, takže ho už nikdy nemusíte hľadať po celej dielni. Pre jednoduché prenášanie je vybavená pohodlným madlom alebo ako prevozné madlo môžete využiť sprejovej pištoľ. Vzorky kolies sú z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete citlivú zámkovú dlažbu alebo drevenú terasu. Motor s výkonom 1400 W je osadený akostným medeným vinutím a srdcom stroja je veľmi kvalitný triplexný kovové piestové čerpadlo s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.

Vďaka použitým komponentom a tlaku 110 barov sa táto umývačka hodí na všetky bežné práce okolo domu, ako napríklad čistenie bazénov, veránd, terás, príjazdových ciest, plotov, dlažby, tehlových múrov, odkvapov, chatiek na náradie, záhradného náradia, kosačiek, záhradných traktorov , bicyklov, motocyklov, automobilov, karavanov, záhradného nábytku ap.

Total stop system Total Stop System (TSS)

Výbava:

  • striekacie pištole
  • predlžovací nadstavec
  • nástavec s nastaviteľnou keramickou tryskou
  • nástavec s rotačnou turbo tryskou
  • 3 m hadica s textilnou výstužou
  • nádržka na detergent

Klikněte pro větší foto                                

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.