Domov /

MPX 130 BW


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-005
Tlaková umývačka Michelin MPX 130 BW má motor s výkonom 1700 W je osadený akostným medeným vinutím, max tlak 130 bar, menovitý prietok 370 l / hod.
Dostupnosť:
179,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MPX 130 BW
Výhody:
 
Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 130 BW je skvele vybavená umývačka pre tých, ktorí pri práci ocenia veľké množstvo príslušenstva. Hlavné príslušenstvo je šikovne integrované do tela umývačky a dlhá hadica je pohodlne uložená v navíjacom bubne. Pre jednoduchú manipuláciu je vybavená pohodlným madlom a kolesami, ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete citlivú zámkovú dlažbu alebo drevenú terasu. Motor s výkonom 1700 W je osadený akostným medeným vinutím a srdcom stroja je veľmi kvalitný triplexný kovové piestové čerpadlo s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.
Vďaka použitým komponentom a tlaku 130 barov sa táto umývačka hodí aj na náročné práce okolo domu, ako napríklad čistenie bazénov, veránd, terás, príjazdových ciest, plotov, dlažby, tehlových múrov, odkvapov, chatiek na náradie, záhradného náradia, kosačiek, záhradných traktorov , bicyklov, motocyklov, terénnych štvorkoliek, automobilov, karavanov, prívesov na prepravu koní, záhradného nábytku ap.
 
Total stop system Total Stop System (TSS)
 
Výbava:
 
  • striekacie pištole, predlžovací nadstavec
  • nástavec s nastaviteľnou keramickou tryskou
  • nástavec s rotačnou turbo tryskou
  • 5 m hadica s textilnou výstužou, nádržka na detergent
  • 6 m predĺženie hadice, umývacia kefa, čistič plôch, 10m sada na čistenie odpadov a potrubí
 
 
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.