Domov /

MPX 130 L


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-006
Tlaková umývačka Michelin MPX 130 L má motor s výkonom 1800 W je osadený akostným medeným vinutím, max tlak 130 bar, menovitý prietok 370 l/hod.
Dostupnosť:
183,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MPX 130 L
Výhody:
 
Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 130 L je luxusne vybavená umývačka s výkonom, s ktorým zvládnete všetky úlohy okolo domu av menších prevádzkach. Príslušenstvo sa dá šikovne uložiť na tele umývačky a dlhá hadica je pohodlne uložená v navíjacom bubne, ktorý je už prepojený s čerpadlom umývačky a má integrovaný prívod vody. Veľká nádobka na saponát je už na pevno zabudovaná v tele umývačky. Pre jednoduchú manipuláciu je stroj vybavený pohodlným madlom a kolesami, ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete citlivú zámkovú dlažbu alebo drevenú terasu. Motor s výkonom 1800 W je osadený akostným medeným vinutím a srdcom stroja je veľmi kvalitný triplexný kovové piestové čerpadlo s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.
Vďaka použitým komponentom a tlaku 130 barov sa táto umývačka hodí aj na veľmi náročné práce okolo domu, ako napríklad čistenie bazénov, veránd, terás, príjazdových ciest, plotov, dlažby, tehlových múrov, odkvapov, chatiek na náradie, záhradného náradia, kosačiek, záhradných traktorov, kolies, motocyklov, terénnych štvorkoliek, automobilov, karavanov, prívesov na prepravu koní, záhradného nábytku ap. Dá sa použiť aj v menších dielňach a prevádzkach.
 
Total stop system Total Stop System (TSS)
 
Výbava:
 
  • kovová striekacia pištoľ s predĺžením
  • nástavec s nastaviteľnou keramickou tryskou
  • nástavec s rotačnou turbo tryskou
  • 8 m hadica s textilnou výstužou
  • integrovaná nádrž na detergent

Klikněte pro větší foto                     

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.