Domov /

MPX 150 HDC


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-009
Profesionálná tlaková umývačka Michelin MPX 150 HDC má motor s výkonom 3000 W je osadený indukčným s medeným vinutím, max tlak 150 bar, menovitý prietok 630 l/hod.
Dostupnosť:
1.039,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MPX 150 HDC
Výhody:
 
Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 150 HDC je profesionálne vybavená umývačka s výkonom a špičkovými komponenty, s ktorými zvládnete všetky úlohy na profesionálnej úrovni. Príslušenstvo, vrátane štandardne dodávaných výmenných trysiek, sa dá chytro uložiť na tele umývačky. Nádoba na saponát je už na pevno zabudovaná v tele umývačky. Dávka saponátu je regulovateľná. Pre jednoduchú manipuláciu je stroj vybavený pohodlným madlom a veľkými kolesami, ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete ani citlivejšie podlahu a navyše je guma odolnejší aj proti pôsobeniu rôznych chemických látok a olejov. Celá umývačka je chránená robustným oceľovým rámom. Motor s veľkým výkonom 3000 W je indukčný (bez uhlíkov, takmer bezúdržbový a veľmi tichý), má tepelnú ochranu a je osadený akostným medeným vinutím. Srdcom stroja je profesionálny kovové piestové čerpadlo s mosadznou hlavou a keramickými piestami, automatickým poistným ventilom a nastaviteľným tlakom. Ukazovateľ tlaku je umiestnený na stroji. Umývačka je vybavená systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody.
Vďaka čisto profesionálnym komponentom a nastaviteľnému tlaku až 150 barov sa táto umývačka hodí na všetky náročnejšie práce v rôznych druhoch remeselných prevádzok, servisoch, gastronomických prevádzkach, predajniach automobilov, verejných a športových zariadeniach, technických službách, autodoprave, na farmách, v skleníkoch, staveniskách a podobne. Umývačka MPX 150 HDC je navrhnutá pre častú a dlhotrvajúci záťaž.

Total stop system Total Stop System (TSS)
 
Výbava:
 
  • kovová striekacia pištoľ s predĺžením
  • 5 druhov trysiek pre širokú škálu použitia
  • 10 m hadica s oceľovou výstužou
  • integrovaná nádrž na detergent
 
Klikněte pro větší foto        
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.