Domov /

MPX 150 L


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-007
Tlaková umývačka Michelin MPX 150 L má motor s výkonom 2100 W je osadený indukčným s medeným vinutím, max tlak 150 bar, menovitý prietok 420 l/hod.
Dostupnosť:
279,00 € , plus doprava
 
MPX 150 L

Výhody:

Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 150 L je luxusne vybavená umývačka s výkonom a špičkovými komponenty, s ktorými zvládnete všetky úlohy aj na poloprofesionálne úrovni. Príslušenstvo sa dá šikovne uložiť na tele umývačky a dlhá hadica je pohodlne uložená v navíjacom bubne, ktorý je už prepojený s čerpadlom umývačky a má integrovaný prívod vody. Veľká nádobka na saponát je už na pevno zabudovaná v tele umývačky. Pre jednoduchú manipuláciu je stroj vybavený pohodlným madlom a kolesami, ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete citlivú zámkovú dlažbu alebo drevenú terasu. Motor s veľkým výkonom 2100 W je indukčný (bez uhlíkov, takmer bezúdržbový a veľmi tichý) a je osadený akostným medeným vinutím. Srdcom stroja je robustný triplexný kovové piestové čerpadlo s automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.

Vďaka špičkovým komponentom a vysokému tlaku 150 barov sa táto umývačka hodí aj na veľmi náročné práce okolo domu, ako napríklad čistenie bazénov, veránd, terás, príjazdových ciest, plotov, dlažby, tehlových múrov, odkvapov, chatiek na náradie, záhradného náradia, kosačiek, záhradných traktorov, bicyklov, motocyklov, terénnych štvorkoliek, automobilov, karavanov, prívesov na prepravu koní, záhradného nábytku ap. Dá sa použiť aj v dielňach, autoservisoch a ďalších prevádzkach, kde sa predpokladá časté využívanie stroja.

Total stop system Total Stop System (TSS)

Výbava:

  • kovová striekacia pištoľ s predĺžením
  • nástavec s nastaviteľnou keramickou tryskou
  • nástavec s rotačnou turbo tryskou
  • 8 m hadica s oceľovou výstužou
  • integrovaná nádrž na detergent

Klikněte pro větší foto                   

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.