Domov /

MPX 160 RM


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-008
Tlaková umývačka Michelin MPX 160 RM má motor s výkonom 3000 W je osadený indukčným s medeným vinutím, max tlak 160 bar, menovitý prietok 600 l/hod.
Dostupnosť:
519,00 € , plus doprava
 
MPX 160 RM
Výhody:
 
Kúpou akéhokoľvek produktu s logom Michelin získavate produkt, na ktorý môžete byť právom pyšní. Krásny vzhľad, užívateľská prívetivosť, prísna kontrola kvality, perfektný predajný aj popredajný servis alebo dostupnosť náhradných dielov po mnoho rokov sú dôležité benefity, ktoré si automaticky kupujete s každým výrobkom Michelin. Tlaková umývačka MPX 160 RM je profesionálne vybavená umývačka s výkonom a špičkovými komponenty, s ktorými zvládnete všetky úlohy aj na profesionálnej úrovni. Príslušenstvo sa dá šikovne uložiť na tele umývačky a dlhá hadica je pohodlne uložená v navijaku na čele umývačky, ktorý je už prepojený s čerpadlom umývačky a má integrovaný prívod vody. Dvojitá nádobka na saponát je už na pevno zabudovaná v tele umývačky. Pre jednoduchú manipuláciu je stroj vybavený pohodlným madlom a kolesami, ktoré majú vzorku z ozajstnej gumy, takže si nikdy nepoškriabete ani citlivejšie podlahu a navyše je guma odolnejší aj proti pôsobeniu rôznych chemických látok a olejov. Motor s veľkým výkonom 3000 W je indukčný (bez uhlíkov, takmer bezúdržbový a veľmi tichý) a je osadený akostným medeným vinutím. Srdcom stroja je profesionálny triplexný kovové piestové čerpadlo s mosadznou hlavou a automatickým poistným ventilom a ochranou proti nízkemu tlaku. Stroj je vybavený systémom TSS (Total Stop System), ktorý pri uvoľnení spínača na rukoväti ihneď vypína prívod vody. Konektor, ktorým sa pripája voda do umývačky, je vyrobený z priehľadného materiálu. V ňom je umiestnený filter, ktorý tak môže používateľ pred každým použitím umývačky skontrolovať len pohľadom. V prípade potreby je tak vždy schopný filter načas vyčistiť a uchrániť tak čerpadlo umývačky pred zničením.
Vďaka profesionálnym komponentom a vysokému tlaku 160 barov sa táto umývačka hodí na všetky práce okolo domu a takisto na náročnejšie práce v rôznych druhoch remeselných prevádzok, servisoch, predajní automobilov, verejných a športových zariadeniach, technických službách, autodoprave, na farmách, v skleníkoch, staveniskách a podobne. Umývačka MPX 160 RM je navrhnutá pre častú a dlhotrvajúci záťaž.
 
Total stop system Total Stop System (TSS)
 
Výbava:
  • kovová striekacia pištoľ s predĺžením
  • nástavec s nastaviteľnou keramickou tryskou
  • nástavec s rotačnou turbo tryskou
  • 8 m hadica s oceľovou výstužou
  • dvojitá integrovaná nádrž na detergent
 
Klikněte pro větší foto             
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.