Domov / Záhradná technika / Snehové frézy / Benzínové frézy

MTD SMART M 53


Žiadne hodnotenie. Kód: 140-037
Snehová fréza MTD M 53, motor MTD Snow ThorX 35 OHV 3,1 HP, 4-takt OHV, záber 53 cm, rýchlosti 1V/0R, kolesá 7 x 1,7 ", slimák 22,0 cm, bunker 28 cm, komín 180 °, hmotnosť 36 kg.
Výrobca: MTD
Dostupnosť:
429,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
MTD SMART M 53

Táto jednostupňová fréza sa vďaka svojej hmotnosti vyznačuje veľmi jednoduchou manévrovateľnosťou. Pogumovaný šnek z polyméru perfektne vyčistí frézovaný povrch, bez toho aby ho poškodil. Drobné zmrazky potom odstráni škrabacie nôž, ktorý je pripevnený k šasi za šnekom. Fréza má skladacia rukoväť, takže ju preveziete v aute av lete Vám zaberie minimum priestoru. Tento typ je vhodný pre rýchle odpratávanie snehu z ciest, nájazdov, chodníkov a menších dvorov.

  

Jednostupňová snehová fréza MTD je vďaka originálnemu riešeniu poháňaná samohybnými šnekom s gumenými hranami, čo zaisťuje pohon pojazdu frézy. Vďaka tomuto originálnemu riešeniu sa podstatne znižujú nároky na obsluhu a je zaručený čistý zber snehu. Sneh je dopravovaný do odhodové skrine a odtiaľ je rotorom vyhadzovaný odhadzovacím hrdlom von, vo vami zvolenom smere. Výhodou robustného komínu je rýchle a jednoduché nastavenie smeru odhodu až o 180 °. Polymérový materiál potom zabraňuje hrdzaveniu, zamŕzaniu, zanášanie sa av neposlednom rade tiež lepenie snehu na steny komína.

Špecifikácia
Motor ThorX 35 OHV, 123 cm3, 4-takt
Výkon 2,3 kW / 3,1 HP
Max. výkon 2,9 kW / 4 HP
Pracovný záber 53 cm
Pojazd šnekom
Rýchlosti nie
Kolesá 7 x 1,7 ", Diamond
Priemer šneku 22 cm
Výška bunkri 28 cm
Otáčanie komína 180 °
rukoväť plne zložiteľná
Objem nádrže benzinovej nádrže 1,9 l, olejovej nádrže 0,6 l
Hmotnosť 31 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.