Domov / Záhradná technika / Malotraktory / Príslušenstvo

Nosič náradia so sedačkou


Žiadne hodnotenie. Kód: 222-306
Je určený ako nosič náradia pri kultivácii ľahšieho typu pôdy. Obsluha sedí na nastaviteľnej sedačke a náradie je upevnené na nastaviteľnom závese, ktorý možno zdvíhať a spúšťať.Nosič náradia NNT-2 slúži k uľahčeniu práce s malotraktorom a nástrojmi pri
Výrobca: AGZAT
Dostupnosť:
529,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Nosič náradia so sedačkou

Nosič náradia so sedačkou

Je určený ako nosič náradia pri kultivácii ľahšieho typu pôdy. Obsluha sedí na nastaviteľnej sedačke a náradie je upevnené na nastaviteľnom závese, ktorý možno zdvíhať a spúšťať.

Nosič náradia NNT-2 slúži k uľahčeniu práce s malotraktorom a nástrojmi pri obrábaní pôdy. 

Nosič je vybavený nožnou a parkovacou brzdou dvoch pojazdových kolies s rozmerom 4,00x8 so šípovým terénnym dezénom, polohovateľnou sedačkou, a taktiež jednoducho a plynulo polohovateľným závesom pre prídavné zariadenia (pluhy, sadzač, ..).
Obsluha pohodlne sedí na sedačke, z ktorej pákou zdvihu polohuje záves s náradím do 2 polôh - polohy pracovnej a polohe presunu so zdvihnutým náradím. 
Priamo na nosič náradia môžete zapojiť a pracovať s pasívnym kultivátorom, sadzačom zemiakov, a cez regulačný záves pluhu ktorý zapojíte za tento nosič náradia môžete pripojiť pluh jednostranný, dvojstranný, alebo vyorávací, a tiež aj bránu. 
Tento nosič vám uľahčí prácu s malotraktorom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.