Domov / Podľa výrobcu / Activa

Activa ALABAMA III plynový gril


Žiadne hodnotenie. Kód: 900-008
Plynový gril Activa Alabama od nemeckej spoločnosti Activa je to pravé, ak potrebujete rýchlo a chutne nasýtiť spoločnosť až desiatich priateľov.
Kategória: Grily plynové
Dostupnosť:
420,00 € , plus doprava
 
Activa ALABAMA III plynový gril

Gril ALABAMA je skvele vybavený. Má tri výkonné ploché horáky z nerezu, čo má výrazný vplyv na ich životnosť. Každý horák má horný kryt, vďaka ktorému je odkvapkávajúci tuk vedený mimo plameň a odvedený do špeciálnej nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytočných škodlivých prvkov, ktoré vznikajú přepalováním tuku. Gril takisto má praktický integrovaný bočný varič vhodný na prípravu omáčok, horúcich nápojov alebo príloh. Horáky sa pohodlne zapaľujú pomocou piezo zapaľovanie integrovanom v každom z otočných gombíkov.

Gril je ďalej vybavený kvalitným dvojdielnym smaltovaným grilovacím roštom a ďalším vyklápacím roštom, ktorý je vhodný na nepriame grilovanie mäsa či zeleniny alebo na ohrievanie už ugrilovaných pokrmov. Gril má kvalitne lakované veko s veľkým nerezovým madlom a zabudovaným teplomerom, dve odkladacie poličky na každej strane a praktický odkladací priestor pod grilom, ktorý je prístupný dvierkami spredu. Pre ľahký transport je vybavený veľkými kolieskami. Na rozdiel od mnohých iných grilov je už v základe vybavený všetkým potrebným pre pripojenie k plynovej fľaši 5 alebo 10 kg.

 

!! Darček: PB hadica s regulátorom v hodnotě 10 € ZADARMO

Špecifikácia
Príkon horákov 9,6 + 3,2 kW
Horák 3x nerezová oceľ
Grilovací rošt a tál smaltovaný
Grilovacia plocha 2200 cm2
Zapaľovanie piezo
Boční varič áno, aluminizovaná oceľ
Predný kryt plný plechový s poličkou
Teplomer áno
Obslúžia počet osôb 10
Hmotnosť 30 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.