Domov / Podľa výrobcu / Activa

Activa CHEOPS plynový záhradný ohrievač


Žiadne hodnotenie. Kód: 900-013
Dizajnový plynový záhradný ohrievač od nemeckej spoločnosti ACTIVA nielenže úžasne vyzerá, ale vďaka prepracovanej technológii je aj dokonale funkčné.
Dostupnosť:
440,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Activa CHEOPS plynový záhradný ohrievač

Plynový ohrivač Activa CHEOPS sa bude krásne vynímať nielen pod pergolou, ale aj na predzáhradkách a vonkajších terasách pri reštauráciách alebo hotelov. Tepelnú pohodu vytvára nielen vysoká účinnosť zdroja, ale aj pohľad na "živý" oheň, ktorý vytvára dokonalé optické efekty. Čo odlišuje ACTIV od ostatných, je použitie len tých najlepších komponentov s dlhou životnosťou. Základom je sklenený tubus, ktorý je vyrábaný v Nemecku v špičkovom závodu spoločnosti SCHOTT. Iba takýto výrobok je ľahostajný voči prudkým zmenám teplôt (napríklad ak sa na rozpálenú trubici dostane pri daždi voda) a je aj stálofarebný. Zvyšok pevnej konštrukcie je vyrobený z hliníka a nerezového plechu, čo je zárukou veľmi dlhej životnosti.

Ďalej je ohrievač vybavený automatickým vypínačom pri nadmernom náklone a pojazdovými kolieskami pre jednoduchú manipuláciu. Ohrievač sa dodáva vrátane hadice na PB a regulátora.

Špecifikácia
Príkon horákov 10,5 kW
Zapaľovanie piezo
Hmotnosť 31,5 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.