Domov / Podľa výrobcu / Activa

Activa COMBO II - hybridný gril


Žiadne hodnotenie. Kód: 900-010
Hybridný gril activa COMBO II na plyn a drevené uhli, ktorý je vhodný pre rýchle obslúženie až 20 osôb.
Kategória: Grily plynové
Dostupnosť:
850,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Activa COMBO II - hybridný gril

Niekedy je pohodlie plynového grilu veľkou výhodou, inokedy by zase dal človek prednosť romantike prípravy pokrmov na drevenom uhlí. Vďaka grilu Activa COMBO  už nemusíte voliť kompromis. Tento veľký gril disponuje ako častí plynovú, tak aj častí, v ktorej sa griluje na drevenom uhlí. Podľa druhu pokrmu alebo čisto podľa nálady a počtu stravníkov, sa môžete rozhodnúť medzi jednou alebo druhou časťou, prípadne príprave jedla paralelne na oboch častiach. Aby bola výbava dokonalá, disponuje tento gril aj bočným varičom, ktorý je skvelý na prípravu príloh, omáčok alebo horúcich nápojov.

Plynová časť grilu má tri moderné nerezové horáky s horným krytom, vďaka ktorému je odkvapkávajúci tuk vedený mimo plameň a odvedený do špeciálnej nádržky. Pokrm tak bude vždy zdravý bez zbytočných škodlivých prvkov, ktoré vznikajú přepalováním tuku. Horáky sa pohodlne zapaľujú pomocou piezo zapaľovanie integrovaného v otočných gombíkoch. Gril je ďalej vybavený kvalitným dvojdielnym liatinovým roštom so smaltovaným povrchom, ktorý obsahuje vyberateľnú kruhovú výseč, miesto ktoré môžete na grill vložiť treba panvicu wok alebo iné príslušenstvo. Časť na drevené uhlie je takisto tvorená kvalitným smaltovaným deleným roštom s prednou výklopnou časťou (aby bolo možné prikladať uhlie). Časť s rozžeraveným uhlím sa dá jednoduchou kľučkou jednoducho odďaľovať alebo približovať k roštu a tým regulovať intenzitu žiaru.

Obe časti grilu obsahujú aj ďalšie vyklápací rošt, ktorý je vhodný na nepriame grilovanie mäsa či zeleniny alebo na ohrievanie už ugrilovaných pokrmov. Gril má kvalitne lakované veka s veľkými nerezovými madlami a zabudovaným teplomerom, niekoľko odkladacích poličiek, integrované držiaky na grilovacie náradie a praktický odkladací priestor pod grilom prístupným dvierkami spredu. Pre ľahký transport je vybavený štyrmi kolieskami. Na rozdiel od mnohých iných grilov je už v základe vybavený všetkým potrebným pre pripojenie k plynovej fľaši 5 alebo 10 kg.

Špecifikácia
Príkon horákov 10,5 + 3,5 kW
Horák 3x nerezová oceľ
Grilovací rošt a tál liatinový
Zapaľovanie piezo
Boční varič áno, oceľ
Grilovacia plocha 2666 cm2 plyn, 1806 cm2 drevo
Predný kryt plný plechový s poličkou
Teplomer áno
Obslúžia počet osôb 12+8
Hmotnosť 72 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.