Domov / Podľa výrobcu / GTM

GTM 460 SP1 SC H CN


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-055
Rotačná benzínová kosačka s pojazdom GTM Professional 460, so záberom 46 cm je vhodná pre plochy do cca 1000 m2. Stroj je vybavený výkonným, značkovým motorom Thorx. Kosačka má v štandarde mulčovanie, bočné vyhadzovanie a deflektor.
Kategória: Záhradná technika
Dostupnosť:
325,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
GTM 460 SP1 SC H CN
U multifunkčných kosačiek niekedy býva problém, že zvládajú veľa vecí, ale len priemerne. Kosačky GTM Professionalnavrhnuté bez kompromisov.
 
Maximálny komfort - ergonomický tvar riadidiel znižuje účinne napätie svalov šije, ovládacie páčky brzdy motora i pojazdu majú pohodlné rozšírenie, plastový panel na väčšine modelov obsahuje držiak na nápoje, výška riadidiel sa dá prestaviť podľa veľkosti postavy, profesionálne nastavenie výšky kosenia s posilňovačom a veľkým ovládacím tlačidlom funguje neuveriteľne ľahko, kôš má indikátor naplnenia, dlhé madlo koša uľahčuje manipuláciu aj vysypávanie, veľké zadné kolesá nielen zaisťujú záber na mokrom i svahovitom povrchu, ale takisto uľahčujú otáčanie stroja, riadidlá sa dajú zložiť pomocou rýchloupinákov a motory Briggs & Stratton alebo GTM zaistí vždy ľahké naštartovanie stroja. Maximum funkcií - pojazd, zber suchej i mokrej trávy, zber suchého i vlhkého lístia, mulčovanie, vyhadzovanie bokom a vyhadzovanie zadným deflektorom.
 
Maximum výkonu - kosačky sú vybavené výkonnými značkovými motormi GTM alebo Briggs & Stratton. Výkon na kolesá prenáša špičková prevodovka spoločnosti GT. Šasi 46 cm má buď motor GTM sa sytémom OHV a veľkým pracovným výkonom 4,0 hp alebo motor B & S série 500. Šasi 52 cm má najlepšie motory zo série B & S 600, typ 625 alebo 675 Ready Start. Systém Ready Start je systém komfortného naštartovanie stroja bez nutnosti nastrekovať palivo či ovládať sýtič. Navyše navíjací spúšťač zaberá skôr, čím sa dosiahne kratšieho a ľahšieho ťahu za štartovacie lanko. Úspora energie je celých 30%. Podľa podmienok sa navyše u kosačky dajú regulovať otáčky motora a tým do istej miery aj rýchlosť pojazdu. Pre plné využitie výkonu motora za rôznych podmienok GTM ponúka aj vrcholný model s modernou 4 rýchlostnou prevodovkou francúzskej spoločnosti GT.
 
Maximum know-how - máloktorá kosačka Vám naplní kôš tak presvedčivo. Desiatky rokov skúseností skupiny De Wild s profesionálnymi strojmi, dovolili implementovať poznatky aj do dizajnu kosačiek pre bežné užívanie. Tráva je najprv narovnané špeciálnym hrebeňom, ktorý sa skrýva pod nárazníkom, potom je useknutá širokým tvarovaným nožom z akostnej ocele a vďaka šasi s tvarom špeciálne optimalizovaným pre čo najúčinnejší prúd vzduchu je dopravená do širokého vyhadzovacieho tunela a potom do objemného koša.
 
                                                                  
Špecifikácia
Mulčovanie áno
Materiál podvozku oceľ
Hmotnosť 30 kg
Guličkové ložiská kolies áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Benzínový motor GTM, serie GTE 140, systém OHV
Nastavenie pracovnej výšky centrálne, 25-85mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,2 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 46 cm
Štartovanie ručné
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Veľkosť kolies prednej 200mm
Veľkosť kolies zadnej 280mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 4 HP
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.