Domov / Podľa výrobcu / Scheppach

Scheppach HL 1200S - štiepač dreva


Žiadne hodnotenie. Kód: 150-007
AKČNÝ HIT - Scheppach HL 1200S. Cenová bomba s nadštandardnou výbavou od Scheppach. Pracovný tlak 12 ton ponúka veľmi dobrý výkon pri práci. Výkonný elektromotor o výkone 3500W.
Dostupnosť:
685,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Scheppach HL 1200S - štiepač dreva

Špeciálna edícia Scheppach  HL 1200S

Len u nás za akčných 685 EUR Bežná predajná cena štiepača HL 1200S: 705 €)
4-ročná záruka a preprava ZADARMO.

Využite akčné ponúky na štiepačkyScheppach už dnes.

S týmto vertikálnom štiepačom Woodster - špeciálna edícíia Scheppach sa štiepanie aj tvrdšieho palivového dreva stáva ľahkou úlohou. Silný stroj s napájaním 400 V si veľmi dobre poradí s polenami dlhými až 137 cm. Vďaka premyslenému rozmiestneniu ovládacích prvkov je obsluha stroja pohodlná a obojručné ovládanie stroja zaisťuje vašu maximálnu bezpečnosť. Pracovný stôl je nastaviteľný do 3 polôh a umožní tak pracovať vždy čo najefektívnejšie. Podobne ako pri silnejšom type bola i špeciálne vystužená základňa stroja, ktorá má významný podiel na stabilite a tuhosti celého stroja.

Vďaka tomu má stroj dlhšiu životnosť a výborne odoláva všetkým deformáciám pri štiepaní i veľmi tvrdých druhov dreva. Pretože sa u tohto štiepače predpokladá práca s veľmi ťažkými polenami, je stroj vybavený extrémne nízkou základňou, vďaka ktorej nemusíte zdvíhať ťažké polená do výšky. Pre kratšie polená je stroj vybavený výklopným a ďalším odnímacím pracovným stolom. Ku stroju je možné dokúpiť prídavný rozširovacie alebo štvorramenný klin, ktoré výborne poslúžia na delenie silnejších alebo dlhých polien. Vďaka technológii Scheppach môžete pri štiepaní ušetriť aj veľa času a elektrickej energie. Základom je veľmi vysoká rýchlosť spätného pohybu piestu 22 cm /s sa druhým prvkom je systém Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť pracovný dĺžku piestu podľa veľkosti polená. Vďaka týmto dvom výhodám zvládnete za jednotku času oveľa viac štikacích cyklov ako u iných strojov a práce je oveľa rýchlejšie hotová. Veľké kolesá a transportné madlo dovoľujú ľahkú manipuláciu s celým strojom.

Špecifikácia
Motor 400 V/50 Hz
Príkon 3 500 W
Štiepací tlak 12 t
Dľžka polena 61 / 89 / 137 cm
Doporučený priemer polien 12 - 40 cm
Výška štiepacího stolu 315 / 575 / 1 100 - 1 650 mm
Olejová náplň 7 l
Hmotnosť 165 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.