Domov / Podľa výrobcu / Scheppach

Scheppach HL 650 VARIO - AKCIA DOPRAVA ZADARMO


Žiadne hodnotenie. Kód: 150-046
Ak radi používate krb alebo používate drevo na vykurovanie svojej chalupy alebo domu, horizontálna štiepačka na drevo Scheppach HL 650 sa Vám stane neoceniteľným pomocníkom . S ľahkosťou naštiepa aj čerstvé drevo rýchlosťou až 100 polien za hodinu.
Dostupnosť:
213,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Scheppach HL 650 VARIO - AKCIA DOPRAVA ZADARMO

Ak radi používate krb alebo používate drevo na vykurovanie svojej chalupy alebo domu, horizontálna štiepačka na drevo Scheppach HL 650 sa Vám stane neoceniteľným pomocníkom. S ľahkosťou naštiepa aj čerstvé drevo rýchlosťou až 100 polien za hodinu.

Pracuje ticho a na rozdiel od klasickej sekery i úplne bezpečne, pretože obojručné ovládanie stroja vylučuje akúkoľvek možnosť úrazu. Stroj vyžaduje len minimálnu údržbu, má kompaktné rozmery a vďaka zosilneným komponentom zubového čerpadla vyvinie veľmi vysoký tlak až 6,5 tony, čo je veľmi výhodné pri štiepaní tvrdších druhov dreva. Má poistku uvoľnenia polena pri výpadku prúdu a vďaka držadlám a kolesám je taktiež plne mobilný.

Unikátny v tejto cenovej kategórii je tiež vysoko kvalitný štiepací klin z kovanej ocele a veľmi stabilná konštrukcia, ktorá zabraňuje krúteniu stroja i pri využití maximálneho prevádzkového tlaku. Štiepač je vybavený systémom VARIO, čo v praxi znamená, že si môžete nastaviť dráhu piestu podľa dĺžky polena a nemusíte tak zakaždým čakať, až sa piest vráti do najvzdialenejšej polohy. Dajú sa tak ušetriť až desiatky percent času. Stroj sa dodáva s veľmi praktickým podstavcom, ktorý umožňuje prácu aj v pohodlnejšie vzpriamenej polohe.

      

Špecifikácia
Motor 230 V/50 Hz
Príkon 2 200 W
Otáčky 2 850 ot / min.
Štiepací tlak 6,5 t
Rýchlosti vzad 4,7 cm/s
Dľžka polena max. 52 cm
Hmotnosť 46,5 kg
Rýchlosť štiepania 3,2 cm/s
Priemer polena max. 25 cm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.