Domov / Podľa výrobcu / Scheppach

Scheppach HL 850 - vertikálny štiepač dreva


Žiadne hodnotenie. Kód: 150-004
Scheppach HL850 robustný štiepač s nízkou záklaďnou a systémom VARIO. Priemer štiepania 32 cm, max. výška polien 125 cm, pracovný tlak 8,5 t, napätie 400 V a požadovaný príkon 3 500 W.
Dostupnosť:
509,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Scheppach HL 850 - vertikálny štiepač dreva

 4-ročná záruka a preprava ZADARMO. Využite akčné ponúky na štiepačky Scheppach už dnes.
 

Ďalší z rady vertikálných štiepačov Woodster Scheppach HL 850, ktorý preberá množstvo prvkov od  svojich profesionálnych bratov z rodiny Scheppach. To ho stavia na samý vrchol vo svojej cenovej kategórii. Vysoká rýchlosť a tlak piestu zaručujú vysokú produktivitu práce. Pracovný stol je nastavite'lný do troch poloh a umožňuje tak pracovať co najefektívnejšie. Robustná konštrukcia a kvalitný štiepací klin zabezpečujú dlhú živostnosť stroja a bezproblémový provoz. Samozrejmosťou je bezpečnostné obojručné ovládanie a kolesá na ľahkú manipuláciu.
Do štiepačky je zabudovaný systém Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť pracovnú dĺžku piestu podľa veľkosti polená. Nemusíte teda čakať Vám piest vyjde do správnej polohy a práca je oveľa rýchlejšie hotová.
Štiepačka má veľmi vysokú rýchlosť spätného pohybu piestu 24 cm / s, ďalším prvkom je nová generácia čerpadiel, ktoré vyvinú rovnaký tlak pri nižšom nároku na výkon motora. Vďaka týmto výhodám zvládnete za jednotku času oveľa viac štiepacích cyklov než u iných strojov. Práca je tak nielen rýchlejšie hotová, ale ušetríte aj významné množstvo elektrickej energie.

 

Špecifikácia
Motor 400 V
Príkon 3 500 W
Otáčky 1 400 ot/min.
Štiepací tlak 8,5 t
Dľžka polena 58 / 84 / 125 cm
Doporučený priemer polien 320 mm
Výška štiepacího stolu 70 / 460 / 720 mm
Olejová náplň 4,8 l
Hmotnosť 124 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.