Domov / Podľa výrobcu / WORLD

World W 50P


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-049
Výkonná sekačka s pojezdem a motorem Briggs & Stratton série 625 s výkonem 6 HP je vhodná pro většinu domácích uživatelů. Ocení ji zejména majitelé středně velkých zahrad (do 2000 m2). Šířka sečení 50cm. Výšku sekání lze snadno nastavit centrálně pákou.
Kategória: Záhradná technika
Dostupnosť:
425,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
World W 50P

MOTOROVÁ SEKAČKA 4V1 SE ZÁBĚREM 51 CM PRO VELKÉ ZAHRADY fuelfit.png

Obľúbená kosačka so spoľahlivým motorom Briggs & Stratton je jednou z najlepších volieb pre údržbu i väčších záhrad (do 2000 m2) . Ponúka 4 funkcie v jednom - zadné vyhadzovanie do koša, mulčovanie (mulčovacia záslepka je v základnom balení), zadné i bočné vyhadzovanie .

Kosačka má vlastný pojazd o maximálnej rýchlosti 3,6 km / h. Vďaka pohonu zadných kolies a veľkým zadným kolesám je kosačka dobre ovládateľná a ideálne pre kosenie na nerovných a členitých plochách.

Kosačka je vybavená ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre jednoduché ovládanie a držiakom na fľašu. Madlá kosačky sú výškovo nastaviteľná a môžu byť vďaka rýchloupínacím skrutkám jednoducho zložená pre ľahké uskladnenie . Nastavenie 6 polôh výšky kosenia je zjednodušené na obyčajnú jednu centrálnu páku. Tvarovaný oceľový nôž výborne zbiera posekané trávne odrezky. Kosačka má veľký kôš s objemom 75 litrov s veľmi jednoduchým odnímaním, indikátor plnosti koša, oceľový skelet a kolesá osadená ložiskami. Stroj má vynikajúci dizajn a uspokojí aj najnáročnejšieho užívateľa.

 

Zakúpte vybranú kosačku a získajte FUEL FIT zadarmo.

 

Špecifikácia
Benzínový motor Briggs & Stratton 625 series
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 39 kg
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne
Objem koša 75 l
Ovládací panel na rukoväti nie
Variabilná rýchlosť pojazdu 3,6 km / h
Veľkosť kolies prednej 203 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 6,0 HP
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.