Domov /

Shindaiwa C3410 - 4 takt.


Žiadne hodnotenie. Kód: 170-013
Krovinorez so C4 motorom (kombinácia dvojtaktné a štvortaktné technológie) pre univerzálne využitie. Dobrý pomer váhy a výkonu vyhovuje bežnému využitiu. Spojením technológie 2TA 4T technológie získate výhody 2T motora a prednosti 4T.
Dostupnosť:
439,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Shindaiwa C3410 - 4 takt.

 C4  C4 MOTOR

Technológia C4 je použitá u výrobkov značky SHINDAIWA. Jedná sa o technológiu umožňujúcu použitie štandardného paliva (zmes benzínu a oleja 1:50) v štvortaktným motora. Kombinuje tak výhody dvojtaktného a štvortaktného systému: nízku hmotnosť, vysoký výkon, skvelú akceleráciu a možnosť neobmedzené priestorové manipulácie z 2T technológie a naproti tomu nízku hlučnosť, nízku spotrebu, vysoký krútiaci moment v nízkych otáčkach a nízke emisie z technológie 4T.

 

Čtyřtaktní motor C4

 

 

Velkoplošný vzduchový filtr 
 
Veľkoplošné VZDUCHOVÝ FILTER
 
Vzduchový filter so zväčšenou aktívnou plochou uľahčuje priechod vzduchu a dochádza tak k ideálnej karburácie zmesi pre optimálne spaľovanie. Zároveň kapacita filtra predlžuje servisné intervaly a umožňuje bezproblémovú prácu v extrémnych podmienkach. Výsledkom je vysoký výkon a skvelá akcelerácia pri minimálnych emisiách.
(obrázok - z katalógu)
 
CE 
 
Všetky ponúkané stroje majú homologáciu pre európsky trh.

 

Špecifikácia
Obsah 34,0cm3
Výkon 1,10kW/1,50HP
Hmotnosť 6,40kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.