Domov /

SHINDAIWA EB2510


Žiadne hodnotenie. Kód: 201-017
Fúkač motorový ručný ponúkajúci unikátnu technológie vyvinuté spoločnosťou YAMABIKO. Vybavený tichým unikátnym C4 motorom (kombinácia dvojtaktné a štvortaktné technológie) a antivibračným systémom. Zväčšený vzduchový filter zaisťuje optimálny chod.
Dostupnosť:
259,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
SHINDAIWA EB2510

Výkonný a tichý motorový ručný fúkač s čtyřtakním motorom 

Fúkač motorový ručný ponúkajúci unikátnu technológie vyvinuté spoločnosťou YAMABIKO. Vybavený tichým unikátnym C4 motorom (kombinácia dvojtaktné a štvortaktné technológie) a antivibračným systémom. Zväčšený vzduchový filter zaisťuje optimálny chod. Spojením technológie 2TA 4T technológie získate výhody 2T motora a prednosti 4T. O 33% dlhšia chod, nízku hmotnosť, nízke vibrácie, perfektný akceleráciu a nízke emisie.

Technologie EZ-Lock 

TECHNOLÓGIA EZ-LOCK

EZ-LOCK istenie spojov zaručuje pevný spoj trubíc fúkačov a vysávačov za všetkých podmienok.

Velkoplošný vzduchový filtr 

Veľkoplošné VZDUCHOVÝ FILTER

Vzduchový filter so zväčšenou aktívnou plochou uľahčuje priechod vzduchu a dochádza tak k ideálnej karburácie zmesi pre optimálne spaľovanie. Zároveň kapacita filtra predlžuje servisné intervaly a umožňuje bezproblémovú prácu v extrémnych podmienkach. Výsledkom je vysoký výkon a skvelá akcelerácia pri minimálnych emisiách.

Antivibrační systém 

ANTIVIBRAČNÁ SYSTÉM

ECHO je vodca v nízkovibračnej technológiách. Je to viac než otázka zdravia, bezpečnosti, predĺženej pracovnej dobe, ktorú nepríjemné vibrácie ohrozujú či činí nepríjemným. To znamená, že obsluha stroja musí robiť viac prestávok Na rozdiel od ostatných výrobcov, ECHO svoje výrobky necháva testovať v nezávislých laboratóriách ..

Dôkazom kvality výrobkov ECHO sú výsledky z laboratórií Istituto pre HAV - testovanie vibrácií pôsobiacich na ruky a paže pri obsluhe ručného náradia. V laboratóriách boli testované krovinorezy, plotostrihy a fúkače. Výrobky boli testované v maximálnych otáčkach a skutočných podmienkach. Tieto nezávislé testy potvrdili, že výrobky ECHO sú svetovou jednotkou v oblasti tlmenia vibrácií

C4  

C4 MOTOR

Technológia C4 je použitá u výrobkov značky SHINDAIWA. Jedná sa o technológiu umožňujúcu použitie štandardného paliva (zmes benzínu a oleja 1:50) v štvortaktným motora. Kombinuje tak výhody dvojtaktného a štvortaktného systému: nízku hmotnosť, vysoký výkon, skvelú akceleráciu a možnosť neobmedzené priestorové manipulácie z 2T technológie a naproti tomu nízku hlučnosť, nízku spotrebu, vysoký krútiaci moment v nízkych otáčkach a nízke emisie z technológie 4T.

 

Čtyřtaktní motor C4

Digitální CDI  

DIGITÁLNY CDI.

Digitálne časovanie zapaľovania zaručuje optimálnu výkonovú krivku za všetkých podmienok.

CE

Špecifikácia
Obsah motora 24.5 cm3
Výkon 0.86 / 1.17 kW / HP
Rýchlosť fúkania 79 m / sec
Hmotnosť 5,25 kg
Objem vzduchu 426 m3 / h
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.