Domov / Záhradná technika / Robotické kosačky

SILENO city, 500 m² - štartovacia sada


Žiadne hodnotenie. Kód: 123-011 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
GARDENA smart systém štartovacia sada umožní optimálne zavlažovať vašu záhradu presne podľa vašich potrieb a tiež pohodlne a plne automaticky starať o váš o trávnik.
Výrobca: GARDENA
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
1.222,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
SILENO city, 500 m² - štartovacia sada

Sada pre plne automatickú starostlivosť o trávnik a flexbilne zavlažovanie podľa potrieb pomocou aplikácie GARDENA smart

GARDENA smart systém štartovacia sada umožní optimálne zavlažovať vašu záhradu presne podľa vašich potrieb a tiež pohodlne a plne automaticky starať o váš o trávnik. Sada obsahuje smart robotickú kosačku SILENO city, smart zavlažovací počítač, smart senzor a smart gateway a je pripravená na okamžité použitie.

Všetky prvky smart systému GARDENA sú ovládané bezplatnou aplikáciou GARDENA smart (iOS / Android), ktorú si nainštalujete do svojho smartphonu alebo tabletu. Nastavenie a prevádzku vášho nového GARDENA smart systému je vďaka užitočnému asistentovi veľmi jednoduché. Môžete ich použiť na riadenie smart robotické kosačky SILENO city. Vďaka funkcii SensorCut kosí trávnik obzvlášť presne, spoľahlivo a príjemne ticho. Je ideálny pre trávnaté plochy do rozlohy 500 m², dokáže zvládnuť svahy až do 35% a úzke, menej prístupné oblasti od šírky 60 cm medzi ohraničujúcimi vodičmi.

Pokosená tráva zostáva ležať na trávniku, kde slúži ako prírodné hnojivo. Kompaktný a presný smart senzor má extra veľkú meraciu zónu a meria vlhkosť pôdy v oblasti koreňov rastlín, teda presne tam, kde ju potrebujete. Namerané hodnoty, ako je úroveň vlhkosti a aktuálna teplota pôdy, sa odosielajú cez internet priamo do aplikácie GARDENA smart nainštalované na vašom smartphonu alebo tabletu cez smart gateway. Takže môžete sledovať, aktivovať a nastavovať zavlažovací systém vašej záhrady kedykoľvek a kdekoľvek.

Zavlažovanie prebieha pomocou smart zavlažovacieho počítača, ktorý sa inštaluje jednoducho a priamo na vodovodný kohútik a umožňuje vám naprogramovať rôzne plány. Spolu s údajmi zo senzoru môžete zavlažovať záhradu podľa svojich potrieb a predovšetkým ekonomicky, a tým šetriť vzácnu vodu. Inteligentný zavlažovací systém zaisťuje, že váš trávnik a rastliny budú zavlažované iba vtedy, keď vlhkosť pôdy, nameraná smart senzorom, klesne pod určitú hodnotu. Tým sa zabráni zbytočnému zavlažovanie záhrady po dlhom daždi. Chráni to nielen vašu záhradu, ale aj šetrí vodu. Smart zavlažovací počítač možno zapnúť a vypnúť ručne stlačením tlačidla. V prípade mrazu a príliš nízkych teplôt vás smart aplikácia upozorní, že už nemožno zaručiť plynulú prevádzku. Aplikáciu je možné použiť ku koordinácii časov zavlažovanie s časmi sekanie robotické kosačky. Smart gateway, ktorá je súčasťou sady, je stredobodom vášho nového smart systému.

Vďaka výkonným bezdrôtovým prijímačom ponúka bezpečné a stabilné pripojenie s veľkým dosahom. Smart gateway sa ľahko pripojí k vášmu internetovému routeru pomocou WiFi alebo LAN kábla. Smart senzor a smart zavlažovací počítač sú napájané 2 alebo 3 batériami AA, ktoré umožňujú bezdrôtový prevádzku po celú záhradnú sezónu. Nikdy neopustíte svoju záhradu. Vďaka inteligentnému zavlažovacímu systému a robotické kosačke je o vašu záhradu postarané, nech ste kdekoľvek.

Špecifikácia
Váha 7.3 kg
Priemerný čas kosenia 65 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití 4 kWh
Doba nabíjania 75 min
Pracovná kapacita 500 m² ±20%
Nabíjací systém Automatický
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 35 %
Žacie ústrojenstvo 3 otočné nože ostré ako britva
Výška kosenia 20-50 mm
Šírka záberu 16 cm
Hladina hluku 58 dB(A)
Informačný panel Monochromatický grafický displej 2,1”
Timer (časový spínač) áno
Typ rukoväte Integrovaná
PIN kód áno
Senzor zvednutia áno
Kábel ohraničenia 150 m
Skoby 200 ks
Akumulátor Lion
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.