Domov / Záhradná technika / Robotické kosačky

SILENO minimo, 250 m²


Žiadne hodnotenie. Kód: 123-004 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
Výkonná robotická kosačka pre malé trávniky. Tichá, všestranná a inteligentne navrhnutá - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 250 m². SILENO city je ideálny pre menšie trávniky, pri sekaní ktorých poskytuje vysoký výkon a pohodlné kosenia.
Výrobca: GARDENA
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
629,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
SILENO minimo, 250 m²

Robotická kosačka SILENO minimo, 250 m² je tichá, všestranná a inteligentne navrhnutá - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 250 m². Sileno city je ideálny pre menšie trávniky, pri sekaní ktorých poskytuje vysoký výkon a pohodlné kosenie.

Pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® jednoducho vezmete svoj smartphone, zadáte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas začatia. Vaša robotická kosačka vytvorí plán a je pripravená pracovať bez vyrušovania. Robotickú kosačku môžete pohodlne ovládať cez Bluetooth® až zo vzdialenosti 10 m.

Kosačka vypočíta optimálny čas kosenia trávy a aplikácie GARDENA Bluetooth® pomocou plánovacieho asistenta pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Vďaka mimoriadne tichému motoru má táto kosačka najlepšie nízku hladinu hluku vo svojej triede - len 57 dB (A) - a vy, ani vaši susedia ani nepostrehnete, že kosačka pracuje. Sofistikovaná funkcia CorridorCut vedie robotickú kosačku bez problémov pri sekaní v úzkych pasážach a tesných rohoch o šírke iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi.

CorridorCut dokonca naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek. Robotická kosačka, vedená funkcií SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu, a vyrazí v správnu chvíľu presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy. Váš šikovný malý pomocník kosí trávu čo najefektívnejšie. SILENO minimo kosí trávnik samostatne bez ohľadu na počasie, dážď alebo prudké slnko. Múdra robotická kosačka zaregistruje, že je pôda zamrznutá alebo je príliš mrazivo; pozastaví svoj program a počká, až mráz pominie. Kábel ohraničenia označuje kosačke šialený minimo plochu záhrady, ktorú treba kosiť. Podobne navádzací drôt spoľahlivo a plne automaticky smeruje robotickú kosačku do všetkých oblastí kosenia. Kosačka nebude mať problémy s prejazdom v úzkych priestoroch a dokonca ani sa svahy alebo sklonmi až do 35 percent. SILENO minimo možno ľahko vyčistiť záhradnou hadicou - jednoduchšie to už nemôže byť. Sekanie s kosačkou na trávu šialené minimo je tak jednoduché; len sa pohodlne usaďte, odpočívajte a nechajte malú robotickú kosačku vykonať ťažkú ​​prácu za vás. Budete sa diviť, ako ste to predtým bez nej zvládli robiť! Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie počiatočné inštaláciou. Váš trávnik bude vždy vyzerať úžasne dobre upravený pomocou šialený: inteligentný robotické kosačky. SILENO.

Špecifikácia
Váha 6.1 kg
Pracovná kapacita 250 m² ±20%
Nabíjací systém Automatický
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 25 %
Systém kosenia 4 v 1 3 pivoted cutting blades
Výška kosenia 20 - 45 mm
Šírka záberu 16 cm
Alarm žiadny
PIN kód áno
Senzor zvednutia áno
Timer (časový spínač) áno
Typ rukoväte Integrovaná
Kábel ohraničenia 150 m
Skoby 150 ks
Akumulátor Lion
Doba nabíjania 75 min
Priemerný čas kosenia 70 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití 2.1 kWh
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.