Domov / Záhradná technika / Robotické kosačky

SILENO minimo, 500 m²


Žiadne hodnotenie. Kód: 123-005 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
Výkonná robotická kosačka pre malé trávniky. Tichý, všestranný a inteligentný malý pomocník do záhrady - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 500 m². Je ideálny pre malé trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť s pohodlným kosením.
Výrobca: GARDENA
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
730,00 € , plus doprava
 
SILENO minimo, 500 m²

Robotická kosačka   minimo, 500 m² je tichý, všestranný a inteligentný malý pomocník do záhrady - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 500 m². Je ideálny pre malé trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť s pohodlným kosením. Začnite!

Zdvihnite svoj chytrý telefón a pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zadajte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas začatia. Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie prvý inštaláciou krok za krokom. Vaša robotická kosačka na trávu vytvorí plán a je pripravená pracovať bez vyrušovania. Vašu kosačku SILENO minimo môžete pohodlne ovládať cez Bluetooth® až zo vzdialenosti 10 m.

Kosačka vypočíta optimálny čas kosenia trávy a aplikácie GARDENA Bluetooth® pomocou plánovacieho asistenta pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Vďaka mimoriadne tichému motoru má táto kosačka najlepšie nízku hladinu hluku vo svojej triede - len 57 dB (A). A aj napriek tomu, že vaše robotická kosačka pracuje, vy aj vaši susedia môžete v kľude na záhrade odpočívať.

Sofistikovaná funkcia CorridorCut vedie robotickú kosačku pri kosení v úzkych priestoroch a tesných rohoch o šírke iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi. CorridorCut dokonca šikovne naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek. Robotická kosačka, vedená funkcií SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu, a vyrazí v správnu chvíľu presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy. Váš šikovný malý pomocník kosí trávu čo najefektívnejšie.

SILENO minimo kosí trávnik samostatne bez ohľadu na počasie, dážď alebo prudké slnko. Múdra robotická kosačka zaregistruje, že je pôda zamrznutá alebo je príliš mrazivo; pozastaví svoj program a počká, až mráz pominie. Kábel ohraničenia označuje kosačke SILENO minimo plochu záhrady, ktorú treba kosiť. Podobne navádzací drôt spoľahlivo a plne automaticky smeruje robotickú kosačku do všetkých oblastí kosenia.

Kosačka nebude mať problémy s prejazdom v úzkych priestoroch a dokonca ani sa svahy alebo sklonmi až do 35 percent. Po ukončení práce sa tento pracovitý robotický záhradník vráti späť do nabíjacej stanice, kde sa dobije. Seká úplne samostatne a poskytuje vám viac času sústrediť sa na prácu, ktorú máte na záhrade radi. SILENO minimo možno ľahko vyčistiť záhradnou hadicou - jednoduchšie to už nemôže byť. Užite si čas na záhrade s robotickou kosačkou šialené minimo, len sa pohodlne usaďte, odpočívajte a nechajte malú robotickú kosačku vykonať ťažkú ​​prácu za vás. S kosačkou SILENO minimo bude Váš trávnik vždy vyzerať úžasne dobre udržiavaný: inteligentný robotické kosačky. SILENO.

Špecifikácia
Váha 6.1 kg
Pracovná kapacita 500 m² ±20%
Nabíjací systém Automatický
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 25 %
Systém kosenia 3 pivoted cutting blades
Výška kosenia 20 - 45 mm
Šírka záberu 16 cm
Alarm Žiadny
PIN kód áno
Senzor zvednutia áno
Timer (časový spínač) áno
Typ rukoväte integrovaná
Kábel ohraničenia 150 m
Skoby 150 ks
Akumulátor Lion
Doba nabíjania 75 min
Priemerný čas kosenia 70 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití 3.5 kWh
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.