Domov /

SNAPPER ERDS19700HW + Darček


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-0120
Šikovná, výkonná, benzínová kosačka SNAPPER z radu širokých kosačiek SNAPPER so šírkou záberu noža 48cm vybavená silným, výkonným a v neposlednom rade spoľahlivým benzínovým motorom Briggs & Stratton 700 Series DOV.
Dostupnosť:
461,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
SNAPPER ERDS19700HW + Darček

Šikovná, výkonná, benzínová kosačka SNAPPER z radu širokých kosačiek SNAPPER so šírkou záberu noža 48cm vybavená silným, výkonným a v neposlednom rade spoľahlivým benzínovým motorom Briggs Stratton 700 Series DOV.

Nastavenie výšky kosenia je centrálne v 9 polohách s rozpätím 2,5-8,5cm. Kosačka na trávu SNAPPER ERDS19700HW má ručné štartovanie so systémom ReadyStart, ktorý eliminuje potrebu manuálne zosilňovať alebo sýtiť motor pred štartom a Multi Purpose dvojitý nôž 3 v 1. Tento nôž umožňuje kosačke SNAPER ERDS19700HW mulčovanie, zberanie alebo vyhadzovanie pokosenej trávy.

Kosačka sa dá ľahko prispôsobiť na mulčovanie alebo zber trávy. Kôš je stabilný, ľahko vyprázdniteľný a veľký s objemom 70 litrov.Kosačka je vybavená pre lepší zber trávy systémom SNAPPER HI-VAC ZBERAČ. Uspôsobená na efektívne zberanie trávy a záhradného odpadu. Rukovät kosačky SNAPPER je komfortná s poťahom a držiakom na fľašu a pre optimálne pohodlie obsluhy ľahko nastaviteľná. Zadné kolesá sú oproti predným o niečo väčšie pre jednoduché manévrovanie. Predné kolesá majú 20,0cm a zadné 30,5cm. Obrovskou výhodou kosačky na trávu SNAPPER ERDS19700HW je meniteľný pojazd s rozpätím 0-4,1km/h. Cenovo dostupná a kvalitná kosačka pre dokonalý zber a strih trávnika. Kosačka SNAPPER ERDS19700HW je kvalita za rozumnú cenu.

 

 Ako darček ZADARMO!!

  

Špecifikácia
Benzínový motor Briggs & Stratton DOV
Ergonomicky mäkčená rukoväť nie
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 35 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne
Objem koša 70 l
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 48 cm
Štartovanie Readystart
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Veľkosť kolies prednej 200 mm
Veľkosť kolies zadnej 300 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom nie
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.