Domov / Záhradná technika / Snehové frézy / Benzínové frézy

Snapper XL1732EX


Žiadne hodnotenie. Kód: 140-031 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Extra veľká dvojstupňová snehová fréza Snapper s elektrickým štartétom. 4-takný motor Briggs & Stratton OHV o výkone 13,5 HP. Pracovný záber 81 cm. Dĺžku odhadzovania je možné nastaviť z miesta obsluhy pomocou elektrického ovládania komína aj deflektora.
Výrobca: Snapper
Dostupnosť:
2.280,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Snapper XL1732EX

Snapper XL 1732EX

Doprava zadarmo!!!

Veľká dvojstupňová snehová fréza SnappeXL 1732EX  s elektrickým štartérom, elektrickým ovládaním komína a klapky a pracovným svetlometom.  Benzínový motor Briggs & Stratton o výkone 13,5 HP a záberom 81 cm. Snehový šnek je vybavený po svojom obvode zuby, ktoré žahkoprechádza cez snehovú pokrývku. Všetky ovládacie technické prvky sú umiestnené tak, aby ovládanie stroja bolo pre obsluhu čo možno najjednoduchšie. Nastavovanie smeru a úhlu výhozu bez nutnosti prerušenia jazdy je zabezpečené a ovládané z miesta obsluhy elektricky. Vežká snehová fréza si poradí aj vežkými závejmisnehu. Vďaka systému Easy Turn a Creeper Speed ​​sa stroj ľahko ovláda v zákrutácha dokáže odpratať sneh i v tesnom priestore. Prevodovka - 6 rýchlostí vpred / 2vzad.  Závějové lišty v základe. Odolná liatinová prevodovka.

Systém Easy Turn ™ uľahčuje zatáčanie frézy Snapper. Jednoduchým stlačenímpáčky na rukoväti môžete odpojiť kolesá frézy od pohonu a potom so strojom a ľahko manévrovať vzákrutách v rozsahu 180 stupňov.

Doprava snehových fréz pre túto sezónu bude zadarmo. Snehovú frézu privezieme podľa Vašich požiadaviek. Jazdíme po celý týždeň takže je možnosť závozu napríklad priamo na chalupu aj cez víkend a alebo po pracovnej dobe atd ... . Samozrejmosťou je že zakúpený produkt sprevádzkujeme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Olej do motora a benzín na predvedenie stroja je v našej réžii + zadarmo ďalši olej na výmenu. 
Ďalej tu máme zľavu pri vlastnom odbere a to od 20 € do 40 € podľa konkrétneho typu frézy.  Ďalšia zľava je možná pri dodaniu v originál baleniu v krabici alebo na palete a to 12 € (neobsahuje olej, benzín, zaškolenie obsluhy).

* Pre obce a ďalšie organizácie výrazné zľavy. 
Všetky nami ponúkané snehové frézy máme stále skladom, všetko plne funkčné a možnosť na mieste poradiť, vyskúšať, atd ..

Špecifikácia
Motor Briggs & Stratton
Typ motora 4-taktný motor OHV
Výkon 13,5 HP
Zdvihový objem valca 342 cm³
Objem nádrže palivovej nádrže 3,0 l
Štartovanie Elektroštartér
Elektrické ovládanie komína áno
Typ vyhadzovacieho mechanizmu Dvojstupňový
Pracovná šírka 81 cm
Výška snehovej vrstvy 51 cm
Vyhrievanie rukoväte áno
Rýchlosti vpred/vzad 6+2
Pracovný reflektor áno
Snehové reťaze K dispozícii ako príslušenstvo
Hmotnosť 132 kg
Elektrické ovládanie klapky áno
Systém EasyTurn áno
Prerezavacie nože áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.