Domov /

Snehové hrablo VeGA Ergo Alu 49


Žiadne hodnotenie. Kód: 202-007
Precízne prevedenie a funkcia Ergo Alu je zárukou bezzávadového pracovného nástroja. Hrablo je vyrobené z originálneho granulátu. Táto lopata má hliníkové kovania (masívne nábehová lišta), ktoré uľahčuje prácu s už zamrznutým snehom.
Dostupnosť:
15,99 € , plus doprava
 
Snehové hrablo VeGA Ergo Alu 49

Dlhoročné skúsenosti s technológiou výroby a praktické skúsenosti našich zákazníkov má za následok, zbrusu novú radu ERGO ALU, odkiaľ pochádza VeGA Ergo Alu 49.Táto lopata je kombináciou vlastností ako je ergonómia, odolnosť a výkonnosť.

Precízne prevedenie a funkcia Ergo Alu je zárukou bezzávadového pracovného nástroja. Hrablo je vyrobené z originálneho granulátu. Táto lopata má hliníkové kovania (masívne nábehová lišta), ktoré uľahčuje prácu s už zamrznutým snehom. Lopata si zachováva svoju kvalitu aj pri teplote - 32 ° C. Násada je hliníková, vyprofilovaná,  vďaka čomu je lopata ľahká - váži 1,2 kg a tým sa práca stáva ľahší. Tiež veľká ergonomická rúčka prácu uľahčuje.
Rovnako ako jakýhokoliv produkt z radu ALU, je aj VeGA 49 Ergo Alu vybavený mrazuvzdornú fóliou na násade s cieľom chrániť ruky pred možným omrznutím.
 
Rozmery: 1430mmx490mmx375mm
 
 
 
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.